Odeabank, dünyanın en büyük bankalarının yarıştığı “Banking Technology Awards 2013″de Jüri Özel Ödülü’ne ve “International Finance Magazine Awards 2013″de En İnovatif Banka Ödülü’ne değer görüldü.

Odeabank açıklamasına göre, banka, “Banking Technology Awards 2013″de, ilk yılında hayata geçirdiği teknolojiler ve şubelerinde farklı bir müşteri deneyimi sunan Self-Servis Bankacılık hizmetleri ile başvurduğu “Bankacılıkta Bilgi Teknolojilerinin En İyi Kullanımı” alanında Jüri Özel Ödülü’nü alırken, tüm şubelerinde kullandığı teknolojiler ve yarattığı yenilikçi müşteri deneyimi ile “International Finance Magazine Awards 2013″de En İnovatif Banka ödülünü aldı.

Sektörün yeni ve yenilikçi oyuncusu Odeabank’ın şube konsepti ve teknolojik yatırımları uluslararası arenada takdir toplamaya devam ederken, banka ayrıca World Finance 100’ün dünyanın en iyilerini seçtiği “ilk 100” şirketi arasına girdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, bu yola, geleceğin bankacılık sistemini bugüne taşıma hedefiyle çıktıklarını belirterek, “Odeabank olarak, teknolojiye yaptığımız yatırımla gerek şubelerimizde, gerekse Direkt Bankacılık kanallarımızda müşterilerimize çok farklı bir deneyim sunuyoruz. Bu alanda uluslararası arenada köklü ve büyük rakiplerle yarışmanın, başarmanın haklı gurunu yaşıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın