Türk Telekom, iPhone’a özel “Online Hizmet Merkezi” uygulamasını kullanıma sundu.

turk telekom onlineTürk Telekom açıklamasına göre, Türk Telekom’un, Online Hizmet Merkezi için iPhone platformuna özel olarak hazırladığı mobil uygulamayla kullanıcılara, fatura ödeme,  görüşme detayı görüntüleme, en yakın Türk Telekom ofis ve bayilerinin adreslerini öğrenip tarif alma ve daha birçok işlem imkanı sunuluyor.

“Mükemmel müşteri hizmetleri” vizyonu kapsamında geliştirdiği Online Hizmet Merkezi iPhone uygulamasını kullanıma sunan Türk Telekom’un Online Hizmet Merkezi için hazırladığı iPhone uygulamasıyla kullanıcılar, tarife değişikliğinden fatura ödemeye, kampanya katılım şifrelerini öğrenme ve görüşme detaylarını incelemeye kadar birçok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi iPhone uygulamasını telefonlarına yükleyen Türk Telekom müşterileri, uygulama üzerinden avantajlı fiyatlarla her yöne SMS gönderebiliken, kullanıcılara Türk Telekom ofis ve bayilerinin konumlarını öğrenerek yol tarifi alma, kampanya şifrelerini öğrenme gibi olanaklar da sunuluyor. Ayrıca kullanıcılar gerektiğinde uygulama üzerinden en yakın eczane bilgilerine de hızlıca ulaşabiliyor.

Türk Telekom müşterileri uygulama sayesinde, abonelikleri ile ilgili işlemleri çağrı merkezini aramalarına ya da Türk Telekom ofis ve bayilerine gitmelerine gerek kalmadan 7 gün 24 saat boyunca hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Uygulama, iPhone serisi akıllı telefonlara Apple iTunes Store platformu üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın