GORSELreeder'dan Intel ??lemcili Tablet!Hızla büyüyen tablet bilgisayar pazarında artan rekabet son kullanıcılara yarıyor. Bu rekabet sonucu markalar en yeni teknolojileri tüketiciye en uygun fiyata sunma konusunda adeta yarışıyor. Türkiye’de bu yarışın açık ara galibi reeder, Android işletim sistemli ve SIM kart girişli tablet PC gibi inovatif ürünleri ile 2009 yılından beri pazarın öncülüğünü yapmaya devam ediyor.

reeder, Kasım sonu piyasaya süreceğini açıkladığı yeni modeli reeder A8i ile Intel teknolojisini tablet bilgisayarlara taşıyor.Türkiye’nin ilk Intel işlemcili tableti olacak olan reeder A8i, sahip olduğu diğer özelliklerle de teknoloji meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Intel Atom Z2580 işlemcisi ile reeder A8i, bir tablet bilgisayardan beklentinizi çok yukarılara taşıyor. Intel‘in performans testlerinde en yakın rakibini ikiye katlayan yeni işlemcisi Clover Trail Plus’ın reeder A8i’ye kattığı refleksler sayesinde işlemleriniz her zamankiden daha hızlı algılanıp daha hızlı gerçekleştiriliyor. Cihazınızın sahip olduğu diğer özelliklerin normalden daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan Intel Atom Z2580, tablet PC keyfinizi ikiye katlıyor.

reeder A8i, Intel işlemcisi dışında IPS paneli ve 5 MP kamerası ile dikkat çekiyor. Sadece 310 gram ağırlığı ile taşıma kolaylığı sağlayan reeder A8i, GPS navigasyon özelliği sayesinde yer bilginizi internet bağlantısına ihtiyaç duymadan alabiliyor.

Android 4.2 işletim sistemi ile çalışan reeder A8i1 GB DDRIII RAM’e ve 16 GB dâhili hafızaya sahip. Şık tasarımı ile tarzınızı da yansıtacak olan reeder A8i ile daha keyifli ve ayrıcalıklı bir tablet bilgisayar deneyimini Intel farkıyla sadece 499 TL vererek yaşayabilirsiniz.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın