s1383748325_1Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ev veya iş yerlerini ısıtmanız için, ihtiyacınıza göre farklı özellik ve fonksiyonda ısıtma ürünlerini mağazalarında tüketiciyle buluşturuyor. Koçtaş’ın ısıtma grubu ürünleri arasında; kombi, termosifon, şofben, klima, elektrikli ısıtıcı, radyatör, hava nemlendiricisi, oda termostatı, havlupan, şömine aksesuarları ve hava perdesi gibi ürünler yer alıyor. Koçtaş ısıtma kategorisinde Ariston, Delonghi, Beko, Baymak, Demirdöküm, E.C.A, Bylss, Kumtel gibi alanında lider ve güçlü markaları tüketiciyle buluşturuyor. Onlarca marka yüzlerce farklı ürün çeşidiyle ısıtma alanında her türlü ihtiyacınıza çözüm olacak ürünler Koçtaş’ta sizi bekliyor.

Blyss sadece Koçtaş mağazalarında

Sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunulan blyss marka mini ısıtıcılar, kolay taşınabilir olması ve dekoratif görünümüyle hem gözünüze hitap ediyor hem de keyifli bir ısınma sağlıyor. Blyss marka mini ısıtıcılar 500 W’tan-  2000 W’a kadar güç alternatiflerine sahip ve beyaz, yeşil, mavi ve siyah renkleri mevcut. Isıtma kategorisi ürünleri arasında yer alan mini seramik fanlı ürünlerin ise hem nemlendirme özelliği hem de uzaktan kumandası ile kullanım kolaylığı bulunuyor. 29,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Bylss marka ısıtıcıların radyo ve robot şekilli olanları da bulunuyor.

Evinde şömine keyfi yaşamak isteyenler için ideal

Evinde şömine keyfi yaşamak isteyen ama bir şöminenin yaratacağı kül, is ve duman problemini yaşamak istemeyenler için elektrikli şömineler ideal bir çözüm imkanı sağlıyor. Koçtaş’ta satılan elektrikli şömineler, farklı tarzlardaki dekorasyonlara uygun mekanlar oluşturmaya imkan sağlarken, kullanıcılara hayal ettikleri sıcak ve şık ortamları yaratıyor. Koçtaş’ta satışa sunulan gerçek şömine konforunu kullanım rahatlığıyla birleştiren ürünler, bağımsız olarak dekorasyonda da yer verilebilecek estetik modellerden oluşuyor. Şöminenin sıcak dokunuşunu yaşanan mekana taşıyan elektrikli şöminelerin kademeli ısıtma ayarı, uzaktan kumandası, alev, kor ve çakıl taşı efekti gibi özellikleri bulunuyor. Gerek klasik ve gerekse modern ortamlar için giydirme içerisinde kullanılabilecek elektrikli şömineler 249,00 TL’den aşlayan fiyatlarla Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor.

Quartz ısıtıcılarla kısa sürede ısının

Koçtaş mağazalarında yer alan bir diğer ısıtma grubu ürünü ise Nero 5 Multi Quartz Isıtıcı. Sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunulan bu ürün ön, arka ve üst rezistansları sayesinde 3 yönde ısıtma seçeneği sağlıyor. Kolay taşınabilme özelliğine sahip olan ürün, ev veya iş yerlerinizde istediğiniz alanda rahatça kullanma niteliği taşıyor. Devrilme sensörü de bulunan ürünün 2750 W toplam gücü ve 3 açılı ayna yansıtıcıları da bulunuyor.Nero 5 Multi Quartz Isıtıcı havadaki oksijen ve nem oranını azaltmıyor böylece sağlık açısından da güven sağlıyor.

Radyatör ısıtıcılar ev veya iş yerlerinde etkin ısınma sağlıyor

Ev ve iş yerlerinde ideal ekonomik ısınma sağlamak için Delonghi fanlı yağlı radyatör ısıtıcılar da Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor. Delonghi fanlı yağlı radyatörler, ortamı daha çabuk ısıtmaya yarayan fan sistemi ve ayarlanabilen oda termostatı sayesinde odanızı istenilen sıcaklıkta tutulmasını sağlıyor. Güvenlik termostatı bulunan radyatörler, tekerlekli oluşuyla kolayca taşınabiliyor. Yağlı radyatörler 79,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Evinizde en iyi şekilde ısınmak ve ısınırken de ekonomik olarak da avantaj sağlamak için Koçtaş’ın ısıtma gurubu ürünlerini incelemeyi unutmayın.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın