İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mackolik.com ve Sahadan.com’un iPhone ve Android uygulamaları yenilendi

Dünyanın en büyük dijital spor medyası şirketi Perform bünyesinde faaliyet gösteren Mackolik.com ve Sahadan.com’un iPhone ve Android uygulamaları yenilendi. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen spor siteleri arasında bulunan iki sitenin yenilenen uygulamaları, sporseverlerin tüm dünyadan spor karşılaşmalarının skorlarından anında haberdar olmalarını sağlarken, istatistik bilgileri ve TV rehberi gibi özellikleri ile dolu dolu spor keyfi vadediyor.

Hem iPhone hem de Android’de ücretsiz olarak kullanılabilen Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamalarında, her hafta ortalama 2 bin futbol ve basketbol karşılaşmasının skorları canlı olarak kullanıcıları ulaştırılıyor. Gol ve sayı bilgilerinin Perform’un spor sahalarında görev yapan çalışanları tarafından bildirilmesi, canlı skor ve maç sonuçlarında uygulamaları hız bakımından rakipsiz kılıyor. Kullanıcılar dilerlerse favori takımlarını seçerek sadece ilgilendikleri maçların bildirimlerini de anında alabiliyor.

Hem canlı skor hem sohbet

Uygulamaların diğer bir benzersiz özelliği de mobil cihazlara göre optimize edilen forum sayfaları. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar maç başlıkları altında birbirleri ile sohbet ederek sosyalleşebiliyor. Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamaları, güncel iddaa programı ve iddaa’ya özel istatistiklerin yanı sıra hangi karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağını gösteren TV rehberini de içeriyor. Tüm dünyadan 120 binden fazla futbolcunun bilgilerine sahip olan uygulamaların arama özelliği ile kullanıcılar diledikleri takımın adını yazarak takımla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyorlar.

Aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyonu aşan Mackolik.com ve Sahadan.com uygulamalarının aylık toplam sayfa gösterimi sayısı ise 225 milyonun üzerinde bulunuyor. Kullanıcı dostu arayüzleri ile dikkat çeken uygulamalar, Türkiye’nin en çok kullanılan ve en çok sayfa gösterimine sahip mobil uygulamaları arasında yer alıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın