Türk sanayisinin ve ihracatının lokomotifi otomotiv sektörü, 25-28 Kasım 2010 tarihleri arasında İstanbul’da CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 16.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı?nda buluşuyor.

Otomotiv sektörünün gizli kahramanları yan sanayicileri ve ana sanayicileri buluşturacak fuar, katılımcı sayısını geçen yıla oranla yüzde 100 artırdı.

Otomotiv sektörünün heyecanla beklediği 16. Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı Otomotiv, 25 – 28 Kasım 2010 tarihleri arasında İstanbul’da CNR Expo Fuar Merkezi?nde gerçekleştirilecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen ve KOSGEB?in katılım desteği sağladığı Fuar, yeni ticari fırsatlar yaratacak.

2009 yılında yaşanan krizin etkilerini üzerinden atmaya başlayan Otomotiv Sektörü, yılın ilk 6 ayında ihracatını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 arttırarak, 8.2 milyar dolara çıkardı. Toparlanmanın etkisiyle fuara katılım da geçen yıla göre yüzde 100 arttı. 2009’da 200 yerli sektör öncüsünün yer aldığı fuara bu yıl, 400?ün üzerinde firmanın katılması bekleniyor.

Aralarında Koneks, Anadolu Hidrolik, Asaş Filtre, Temel Conta, Standart Yay gibi sektörün önde gelen firmalarının katılacağı fuara, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Slovenya, İsrail, İran, Irak, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, BDT(Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkelerinden ziyaretçi bekleniyor.

Fuarın katılımcı ülkeleri ise Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtayla, Malezya, Çin, Tayvan, Tayland, Pakistan, Hindistan, Suudi Arabistan, Güney Afrika ve Umman.

16.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı’nda, tüm yedek parça ve yenileme ekipman üreticileri görülebilecek.

Fuarı, araç üreticileri, ihracatçılar ve ithalatçılar, toptancı, distribütör ve temsilcilikler, OEM üreticileri, montaj atölyesi sahipleri, yetkili servis ve garaj görevlileri, akaryakıt istasyon yöneticileri, ilgili kamu kuruluşları ve belediye yetkilileri, nakliye / ulaştırma şirketleri, tamirhane sahipleri, satın alma yetkilileri, teknisyenler ve mühendisler ziyaret edecek.

16.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı bu yıl, 25, 26, 27 Kasım’da 11.00-19.00,  28 Kasım?da ise 11.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın