Gençler VakıfBank’ı beğendi

admin

Yenilikçi bankacılık anlayışıyla hayata geçirdiği ürün ve hizmetlerle toplumun her kesiminin daima yanında olan VakıfBank’ın, gençler için başlattığı kampanya büyük ilgi görüyor. Like Card veya Kampüs Kart sahibi gençler, App Store, Netflix, Spotify ve Fizy üzerinden yüzde 50 indirim fırsatı yakalıyor.

Dijital çağda değişen müşteri taleplerine uygun çağdaş bankacılık çözümleri geliştiren VakıfBank, müşterilerinin daima yanında olmayı sürdürüyor. Gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve dönemsel kampanyalarıyla gençlerin beğenisini kazanan Like Card ile gençler, online platformların keyfini çıkarırken, harcamalarının yarısını VakıfBank karşılıyor.

App Store, Netflix, Spotify ve Fizy platformlarındaki harcamalar için geçerli olacak kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar devam edecek. Gençler, VakıfBank Mobil’de yer alan ‘Cepte Kazan’ üzerinden kampanyadan faydalanabilecek. Üstelik ekstre’lerini e-posta yoluyla alan gençler yıllık kart aidatı da ödemiyor.

Kampanya koşulları

  • Kampanyaya katılmak için PLATFORM yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635’e gönderilmesi veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ‘Cepte Kazan’ üzerinden katılım sağlanması gerekiyor.
  • VakıfBank Like Card ve Kampüs kartı ile 31 Aralık 2020 tarihine kadar App Store, Netflix, Spotify ve Fizy üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan aylık en fazla 15 TL, yıllık ise en fazla 100 TL kazanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Streste İsviçre, mutlulukta Fransa lider

Great Place to Work Enstitüsü tarafından 13 ülkede gerçekleştiren “Stres Yönetim Teknikleri” araştırması, mutluluk ve esenliğin büyüme, rekabetçilik ve sürdürülebilir büyüme için önde gelen faktörler olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmada, mutluluk ve esenliği en fazla ön planda tutan ülkelerin yüzde 84 ile Fransa, yüzde 82 ile İsveç ve yüzde 72 ile […]

Subscribe US Now

Betboo