ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Pırıl Gömeçlioğlu atandı.
ZF Aftermarket Türkiye ekiplerini güçlendiriyor.

ZF Aftermarket Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevine Pırıl Gömeçlioğlu atandı. Pırıl Gömeçlioğlu yeni görevinde, ZF Türkiye markalarının pazarlama süreçleri ile pazarlama ve iletişim stratejilerinin yanı sıra kurumsal itibar yönetiminden sorumlu olacak.

Pırıl Gömeçlioğlu, yeni görevinde ZF markaları için pazarlama ve iletişim stratejisi geliştirmek ve uygulamaktan sorumlu olacak. Entegre pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra tüm iletişim kanallarında şirketin kamuoyundaki imajını ve itibarını yönetecek olan Gömeçlioğlu, dijital pazarlamadan, medya satın alma ve planlamaya, paydaş ilişkilerinden, sürdürülebilirliğe, pazarlama ve iletişimin her alanında ZF Aftermarket pazarlama ekibiyle birlikte rol üstlenecek.

Pırıl Gömeçlioğlu’nun atamasının ardından ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu yaptığı açıklamada “ZF Aftermarket Türkiye satış ve pazarlama ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Bu alanlarda önemli sektörel tecrübeleri olan profesyonelleri bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. ZF geleceğin mobilitesi ve sürdürülebilirlik hedefleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günümüz ve geleceğin fırsatlarını yakalamak ve olası zorlukların üstesinden gelmek üzere biz de ekiplerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.” dedi.
ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Departmanı’nda Atama.
ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Müdürlüğü görevine Artun Baran atandı.
Artun Baran yeni görevinde, ZF markaları otomotiv bağımsız yenileme pazarı satışlarının yönetiminden sorumlu olacak.
Artun Baran, 2024 Şubat’ta ZF Aftermarket Türkiye IAM Satış Departmanı’nın başına getirildi.

 

Artun Baran’ nın atamasının ardından ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu yaptığı açıklamada “ZF Aftermarket Türkiye satış ve pazarlama ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Bu alanlarda önemli sektörel tecrübeleri olan profesyonelleri bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. ZF geleceğin mobilitesi ve sürdürülebilirlik hedefleri konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Günümüz ve geleceğin fırsatlarını yakalamak ve olası zorlukların üstesinden gelmek üzere biz de ekiplerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.” dedi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın