İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Wyndham, Almanya’daki ilk Ramada Encore otelini Münih’te açtı

Ramada Encore by Wyndham Münih Messe, EMEA bölgesindeki en büyük Ramada Encore oteli olma taşıma özelliği

Wyndham Hotels & Resorts, Ramada Encore by Wyndham Münih Messe’nin açılışını duyurdu. Aspire Hotel Group birleşmesinde açılan otel, Almanya’da Ramada Encore by Wyndham markasıyla açılan ilk otel aralığı yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) bölgelerindeki en büyük Ramada Encore by Wyndham oteli olma özelliği.

366 odalı Ramada Encore by Wyndham Münih Messe hem iş, hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap ediyor. Otelin tasarımında modern konforlar ve çağdaş bir şıklık öne çıkıyor. Münih Fuar Merkezi ile şehrin en büyük alışveriş merkezi Riem Arcaden’e yürüme mesafesinde yer alan ve aynı zamanda Münih Havalimanı’na kolay erişim imkanı sunan Ramada Encore by Wyndham Münih Messe’de evcil hayvan da kabul ediliyor. Bunun sunduğu diğer olanaklar arasında ücretsiz WiFi, çamaşırhane, ücretli otopark, modern bir spor salonu ve tesis içi restoran bulunmaktadır.

Ramada Encore by Wyndham markası canlılığı, enerjisi ve erişilebilirliğiyle tanınıyor. Çağımızın izleklerine hitap edecek şekilde benzersiz olarak tasarlanan Ramada Encore by Wyndham otellerinde, her ayrıntısı incelikle düşünülmüş misafir odalarının yanı sıra misafirlerin dinlenebileceği, yenilenebileceği, iletişim kurabilecekleri ve konaklamalarının her dakikasının keyfini çıkarabilecekleri çok amaçlı ortak alanlarda bulunuyor.

Wyndham Hotels & Resorts ve Aspire Hotel Group’un Aspire Elements Reutlingen Ticari Marka Koleksiyonu by Wyndham ve Aspire Castillio Reutlingen Ticari Marka Koleksiyonu by Wyndham Almanya’daki gibi diğer bazı yeni projelerde ortaklıklar mevcut.

Aspire Hotel Group CEO’su Andreas Erben, ” Wyndham ile olan harika iş birliğimizden ve bize sağladıkları güvenden büyük bir heyecan belirtisi. Aspire Hotel Group olarak Almanya’daki ilk Ramada Encore by Wyndham’ın açılışını başlatmak için bizim için bir onur kaynağı. Otelimiz, bu genç Başta Super 8 markasıyla olmak üzere geçmişteki iş birliklerimizde edindiğimiz olumlu deneyimler bu birleşmenin hayata geçirilmesine yardımcı oldu. sağladı” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, “Bu ortaklığı hayata geçirmekleri için Andreas ve Aspire Hotel Group ekibini tebrik ediyorum. Globaldeki hacmimiz, büyüklüğümüz ve sadakat programımızla bir yandan onların varlıklarına değer katarken, misafirlere de Almanya’da ve başka olağanüstü seçenekler sunmayı bekliyoruz. Ramada Encore by Wyndham Münih Messe’nin sunulmuş, inovasyona, mükemmeliyete ve sürdürülebilirliğe yönelik olarak sabitlenmiş olarak Avrupa’nın mevcutki bir örnek teşkil ediyor” dedi.

Ramada Encore by Wyndham Münih Messe’nin yenilenmeye ve sürdürülebilirlik damgası vuruyor. Aspire Hotel Group ve Wyndham Hotels & Resorts, misafirlerine modern ve konfor sağlayan bir deneyim sunmak için yüksek teknolojiden destek aldı. Misafirler, odalarına yerleşmeden önce giriş işlemlerinde karşılamada veya self check-in bankalarında gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda ESG rehberleri ve sürdürülebilir ürünler gibi çevre dostu girişimler de üretimin verimliliğinde önemli bir yer tutuyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın