GYODER’de yeni başkan Neşecan Çekici oldu

Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşlarından Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’nde (GYODER) başkanlık görevini, Neşecan Çekici devraldı. Son 3 yıldır derneğe başkanlık yapan Mehmet Kalyoncu’nun ise yeni dönemde GYODER Yönetim Kurulu Üyesi olarak deprem bölgesindeki çalışmalara odaklanacağı duyuruldu.

Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşlarından Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’nde (GYODER) başkanlık koltuğuna bir kadın oturdu.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, 10 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip olduğu belirtilen ve 24 bin 468 üyesi ile gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren GYODER’in Başkanlık görevini, dernekte uzun yıllardır aktif görevlerde bulunan Neşecan Çekici devraldı.

Derneğe 3 yıl boyunca başkanlık yapan Mehmet Kalyoncu ise görevine GYODER Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek. Yeni dönemde GYODER Başkan Yardımcısı olarak görev alacak isimler de Ayla Heyfegil, Cem Yılmaz, Tuğra Gönden, Mahmut Sefa Çelik, Yağmur Yaşar ve Burak Kutluğ olarak belirlendi.

Yeni dönemde GYODER Başkanı olarak görev yapacak olan Neşecan Çekici, 2003 yılında üye olarak katıldığı dernekte 2011 yılından bu yana yönetim kurulu üyesi olarak görev alıyordu.

Neşecan Çekici, bu görevlendirme ile Türkiye’de yapı endüstrisinin ilk kadın sivil toplum kuruluşu lideri oldu.

Bir cevap yazın