Akıllı telefon tarafında nova 10 Pro, nova 10, nova 10 SE ile birlikte yeni amiral gemisi Mate 50 Pro, akıllı saatler tarafında WATCH D ve WATCH GT 3 SE, tablet tarafında ise MatePad Pro gerçekleştirilen lansmanda tanıtıldı.

HUAWEI, dünyanın ilk 10 seviyeli Ayarlanabilir Fiziksel Diyaframlı kameraya sahip amiral gemisi akıllı telefonu Mate 50 Pro, sektörün ilk 60MP ön kamerası ve gelişmiş SuperCharge modlarında sahip şık tasarımlı nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar, 12,6 inçlik yeni nesli amiral gemisi tablet MatePad Pro, kan basıncı ölçümü ve EKG izleme özelliğine sahip ilk HUAWEI akıllı saati WATCH D ve çok beğenilen GT Serisi saatlerin yeni üyesi WATCH GT 3 SE’yi tanıttı.

HUAWEI nova 10 ve nova 10 Pro

HUAWEI, zarif ve şık nova Serisi’nden yeni akıllı telefonları da tanıttı. Yepyeni nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar efsanevi nova tasarımını devralarak yenilikçi, son teknoloji işçiliği göz kamaştırıcı ve şık Star Orbit Ring ile bir araya getiriyor. Tüm bunlar, yalnızca 7,88 mm ölçülerindeki HUAWEI nova 10 Pro ve 6,88 mm’lik daha da ince olan nova 10 ile inanılmaz derecede şık bir tasarımda toplanıyor.

10. nesil nova Serisi akıllı telefonlar, mobil ön kamera teknolojisinin inovasyonuna öncülük etmeye devam ediyor. Her iki cihaz da 4K video çekimi yapabilen etkileyici 60MP Ultra Geniş Açılı ön kameraya sahip ve HUAWEI nova 10 Pro’da ayrıca kristal netliğinde yakın çekimler için ek bir 8MP portre kamerası bulunuyor. Ek olarak, sektörde bir ilk olan ön ekrana konumlandırılmış 8 MP Portre Yakın Çekim Kamerası, 2X optik yakınlaştırmayı ve 5X’e kadar dijital yakınlaştırmayı destekleyerek insan algısının sınırlarını genişletiyor ve kullanıcıya en üst düzeyde yakın plan çekim deneyimi sunuyor. HUAWEI nova 10 Pro, her bir pikselin fotoğraf ve odaklanmaya ayrıldığı Dört Aşamalı Algılamalı (QPD) Anında AF ile oluşturulmuş sektörün ilk ön kamerasına da sahip.

Her iki cihaz da gelişmiş görüntü işleme, yüksek ekran yenileme hızları ve hızlı şarj etme özelliğine sahip 50 MP arka kamera da dahil olmak üzere bir dizi etkileyici özelliğe sahiptir. Arka kamera, HUAWEI’nin amiral gemisi sınıfı RYYB Renk Filtresi Dizisini benimser. Ayrıca, düşük ışıklı ortamlarda ideal fotoğrafçılık sonuçları sunan QPD ve sıfır deklanşör gecikmesi teknolojisi (ZSL) ile Anında AF’yi destekleyerek her anı yakalamak için AI Anlık Görüntü işlevine de sahipler. Pil ömrünü daha da geliştirmek için HUAWEI, hızlı şarj teknolojisindeki yeniliklere de öncülük etmeye devam ediyor. HUAWEI nova 10 Pro, 100W HUAWEI SuperCharge’ı destekler. Anında şarj için güç tüketimi sınırlarını aşan yeni Turbo Modu ile donatılmıştır. Telefonu sadece 20 dakikada tamamen şarj ederken yüzde 60’a kadar şarj etmek sadece 10 dakika sürer.