95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 102 odalı Wyndham Residences The Palm’ın açılışıyla BAE’de büyümeyi sürdürüyor. Bu yeni açılış, Wyndham’ın karma kullanımlı otel ve rezidans resort projeleri üzerinde uzmanlaşan, gayrimenkul geliştirme alanının öncü şirketlerinden IFA Hotels & Resorts ile ilk iş birliğini oluşturuyor.

BAE’nin en tanınmış yapılarından Palm Cumeyra üzerinde bulunan Wyndham Residences The Palm’da, modern stüdyolardan üç yatak odalı süitlere kadar uzanan deluxe daireler, misafirlere özel ve beyaz kumlu bir plaj ile diğer lüks olanaklar bulunuyor. Birbirine bağlanan çok sayıda lobiye sahip olan otelin, geniş grupların konaklayabileceği beş yatak odalı daireleri de bulunuyor. Bu yeni otel, IFA Hotels and Resorts’un karma kullanımlı projelerinden Balqis Residences bünyesinde yer alıyor ve hem BAE’de yerleşik, hem de uluslararası misafirlerine, Körfez ve Marina manzarasının da tadını çıkarabilecekleri lüks bir konaklama seçeneği sunuyor.

Üst sınıf restoranlar ve şık gece kulüplerine kısa bir mesafede bulunan Wyndham Residences The Palm’dan, Aquaventure Waterpark, Palm Jumeirah Broadwalk, The Pointe ve Nakheel Mall’a kolayca ulaşılabiliyor. Burc Halife, The Dubai Mall ve Dubai Frame gibi gözde ziyaret noktaları da otelden araçla kısa bir sürede ulaşılabilecek mesafede yer alıyor. Misafirler, otele hem Dubai, hem de Al Maktoum uluslararası havalimanlarından kolayca ulaşabiliyor.

Wyndham Hotels & Resorts’un BAE’deki portföyü, Wyndham Residences The Palm’ın da eklenmesiyle birlikte 22 otele ulaştı. Bu otellerin 14’ü Dubai’de yer alıyor.

Wyndham Hotels & Resorts Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü Michel Augier, “Wyndham Residences The Palm, göz alıcı Palm Cumeyra’yı keşfetmek isteyen, hem bölgede yaşayan hem de uluslararası ziyaretçiler için üst segment konaklama seçenekleri sunuyor. Bu otelin açılışı hem BAE’de, hem de bölge genelinde sunduğumuz konaklama seçeneklerini genişletme yolunda attığımız önemli bir adım olmasının yanı sıra, Dubai’nin 2025 yılında dünyanın en çok ziyaret edilen şehri olma vizyonunu da destekliyor” dedi.

Wyndham Residences The Palm’ın geniş bir yelpazeye yayılan konaklama seçeneklerinin tamamı, tam donanımlı mutfaklar, çamaşır yıkama üniteleri ve birleşik oda seçenekleriyle geliyor. Otelde bulunan olanaklar arasında iki restoran, bu yıl açılacak olan bir beach club, ısıtmalı açık havuz, wellness merkezi ve bir çocuk kulübü yer alıyor.

Wyndham Residences The Palm, Wyndham’ın Ramada Residences by Wyndham, Wyndham Residences ve Wyndham Grand Residences altında Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika’daki tatil bölgeleri ve şehir içi noktalarda orta, üst ve en üst segmentte konaklama hizmetleri sunan, markalı rezidans koleksiyonunun en yeni parçasını oluşturuyor.

Wyndham’ın Dubai ve dünya genelindeki otelleri, 95 milyonun üzerinde kayıtlı üyesine puanlarını dünya çapında binlerce otel, tatil köyü ve tatil kiralama tesisinde kullanma olanağı sağlayan otel ödül programı Wyndham Rewards kapsamında yer alıyor.