İzmir İş Dünyası Temsilcileri İleri Sürüş Tekniklerini Vosmer Akademi’de öğrendi

Etkinliğe katılan toplu halde

Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından Vosmer Otomotiv, AUDİ Türkiye ile birlikte düzenlediği etkinlikle, müşterilerine ileri sürüş tekniklerini uygulamalı anlattı.

Katılımcılar, öğrendikleri teknikleri direksiyona geçerek yarış pistinde uyguladılar.

Türkiye Şampiyonu ve sürüş eğitmeni İbrahim Okyay yönetimindeki Bitci Racing’e bağlı eğitmenlerden güvenli sürüş teknikleri konusunda eğitim alan katılımcılar, daha sonra yarış pistinde hünerlerini gösterdi. Günün sonunda eğitime katılanlar İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası’na sahip olurken, otomobilini kurallara göre kullanarak en iyi dereceyi elde eden üç katılımcı ise şampiyon sporcu İbrahim Okyay’ın kullandığı yarış otomobilinde co-drive yaparak heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşadı.

İlk üçe girenler kupalarını aldılar

İzmir geneline yaymayı hedefliyoruz
Eğitimlere öncelikle Vosmer müşterisi olan Audi kullanıcıları ile başladıklarını belirten Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, “AUDİ Türkiye’nin desteği ile ilk eğitim organizasyonunu İzmir’deki AUDİ müşterileri ile gerçekleştirdik. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve çocuklarından oluşan 30 kişinin üzerinde bir katılım oldu. Gördüğümüz ilgi eğitim çalışmalarımızı İzmir geneline ve diğer marka kullanıcılarına da yayma konusunda bize cesaret verdi” diye konuştu.

Soldan Sağa: Süleyman Eryüksel – Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi, Rikardo Aliberti – Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı, Siyon Karmona – Vosmer Otomotiv Genel Müdürü

Dereceye girenler kupalarını aldı
Aldıkları eğitimin ardından eğitmenler gözetiminde piste çıkan sürücülerin tamamı İleri Sürüş Sertifikası sahibi oldu. Slalom etabını en kısa sürede tamamlayan katılımcılara ise kupaları takdim edildi. Buna göre birinciliği Aydın İlker kazanırken, Ertan Kasapçılar ikinci, Kerim Boyar üçüncü oldu. Dereceye giren katılımcılar ayrıca İbrahim Okyay’ın kullandığı yarış otomobilinde co-drive yaparak adrenalin dolu anlar yaşadı. 

Birinciliği kazanan Aydın İlker’e kupasını Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı, Rikardo Aliberti verdi

Bir cevap yazın