Mükellef yönetim ve veri aktarım programı Paraşüt Atlas, gerçekleştireceği webinar’lar ile yeni yürürlüğe alınan düzenlemeleri ve bu gelişmelerin mali müşavir ve mükellefleri açısından ne gibi etkileri olacağını masaya yatırıyor. 30 Mart Salı günü Mali Müşavir Alper Erdem’in katılımıyla düzenlenecek ilk etkinlikte, mevzuat yorumlamalarına yer verilerek yeni açıklanan ekonomi reform paketinden çalışma ödeneklerindeki son değişikliklere kadar pek çok gelişmenin işletmelerin ve mali müşavirlerin iş akışlarını nasıl ve ne ölçüde etkileyeceği ele alınacak. Webinar, Paraşüt Atlas’ın YouTube kanalı üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

Mali müşavirler için özel olarak geliştirilen ücretsiz veri aktarım ve mükellef yönetim uygulaması Paraşüt Atlas, webinar serisine başlıyor. Mali müşavirlerin hem mükellefleriyle iş akışlarını kolaylaştırmalarını hem de mesleki yüklerini hafifletmelerine yardımcı olacak güvenilir ve kaliteli içerik kaynakları sunmayı hedefleyen çevrim içi webinar serisinin ilk etkinliği, 30 Mart 2021 Salı günü saat 15.00’te Mali Müşavir Alper Erdem’in katılımıyla gerçekleşecek. Yürürlüğü giren kanunların kapsamlı açıklaması ve mevzuat yorumlamalarıyla pek çok konuda bilgi paylaşımında bulunacak olan Erdem, yapılan düzenlemelerin meslektaşlarına ve mükelleflerine ne gibi etkileri olacağını da detaylarıyla anlatacak.

Mali müşavirleri yakından ilgilendiren tebliğlerdeki son değişiklikler ve gündemdeki yeniliklerin değerlendirileceği canlı yayında ayrıca, mali mühür sistemindeki yenilikler, BA/BS sistemindeki güncellemeler, yeni açıklanan ekonomi reform paketi, çalışma düzeni ve ödeneklerdeki son değişiklikler ile sağlık hizmetlerindeki yeni uygulamalar tüm yönleriyle ele alınacak. Mali Müşavir Alper Erdem, canlı yayının son bölümünde katılımcıların sorularına da yanıt verecek.

Webinar serisi farklı konu ve konuklarla devam edecek

Paraşüt Atlas Webinar’ları, temassız muhasebe, güncel mevzuat yorumları, dijital dönüşüm uygulamaları, Covid-19’un sektöre etkisi, mesleğin geleceği gibi konuların, alanında uzman isimlerin katılımıyla ele alınacağı etkinlikler ile devam edecek. Paraşüt Atlas webinar serisi, Paraşüt Atlas YouTube kanalı üzerinden canlı olarak takip edilebilir.