Anneler Günü’nde sevginizi anlatmanın en güzel yolu Kärcher’den geçiyor. Özellikle pandemi ile ev temizliğinin çok daha yorucu bir hal aldığı günümüzde, annelerinizin üzerinden büyük bir yük kaldırmanız, Kärcher’deki armağan seçenekleri ile mümkün. Buharlı temizlik makinesi, cam temizleme makinesi ve elektrikli süpürge kategorisindeki Anneler Günü’ne özel kampanyaları da kaçırmak istemeyeceksiniz. Üstelik Kärcher’in, online alışveriş sitesi www.karcher.com.tr’den seçeceğiniz, üstün temizlik teknolojisiyle eşsiz konfor ve hijyen sunan ürünlerini tek tıkla evlerine kadar gönderebileceksiniz. 

Anneler Günü’nde sevginizi anlatmanın en güzel yolu Kärcher’den geçiyor. Buharlı temizlik makinesi, cam temizleme makinesi ve elektrikli süpürge kategorisindeki Anneler Günü’ne özel kampanyaları da kaçırmak istemeyeceksiniz. Kärcher’in, online alışveriş sitesi www.karcher.com.tr’den seçeceğiniz, üstün temizlik teknolojisiyle eşsiz konfor ve hijyen sunan ürünlerini tek tıkla evlerine kadar gönderebileceksiniz. Üstelik 30 gün koşulsuz iade, ücretsiz kargo ve vade farksız 9 taksit fırsatı ile…

Anneniz hiç yorulmasın

Özellikle pandemi ile ev temizliğinin çok daha yorucu bir hal aldığı günümüzde, annelerinizin üzerinden büyük bir yük kaldırmanız, Kärcher’deki armağan seçenekleri ile mümkün. Evlerinde sadece temizlik değil hijyen de isteyen annelerimizin en büyük yardımcısı Kärcher’deki buharlı temizlik makineleri olacak. Kärcher buharlı temizlik makineleri buharın gücü ile sadece yerleri değil, geniş aksesuarları sayesinde fayansları, camları, setüstü ocakları, aspiratörleri ve hatta en küçük boşlukları bile zahmetsizce, yorulmadan hijyenik olarak temizliyor.

Camları silmek de artık hiç dert değil! Cam silmeyi keyif haline getiren Kärcher cam silme makineleri annenizin beklentilerine fazlasıyla cevap veriyor. Püskürtme şişesi ile cama piskürttüğünüz su ve deterjanı, mikrofiber temizleme bezi sayesinde yüzeye yaydıktan sonra vakumlama başlığı ile kirli suyu vakumlayarak, tüm yüzeyi tek bir iz bırakmadan zahmetsizce temizlemek mümkün. Üstelik hafif olması sayesinde de pencereleri temizlerken anneniz hiç yorulmayacak. Kärcher Cam Temizleme Makinesi sadece pencereler için değil ayna, duşakabin, fayans, cam kapı ve sehpalar, mutfak tezgahı, pencereler, cam masalar, fırın ve diğer beyaz eşyaların dış yüzeyleri başta olmak üzere aklınıza gelen tüm pürüzsüz yüzeylerde annenizin en büyük yardımcısı olacak. 

Kablo derdine son

Kärcher’in birbirinden marifetli elektrik süpürgeleri de bu Anneler Günü için harika bir seçenek olacak. Özellikle kablosuz elektrik süpürgeleri, temizlik sırasında hareketleri kıstlayan kablo derdine son vererek olağanüstü bir konfor da sağlıyor. Üstün teknolojik özellikleri, ergonomic tasarımı ve muazzam emiş gücü ile annenize uygun en güzel elektrik süpürgesi seçeneklerininden dilediğinizi seçin, annenizi mutlu edin.