Cif Power & Shine sprey şişelerinin evde yeniden doldurulmasını ve uzun süre kullanılmasını sağlayan 10 kat konsantre Cif Ultra Serum, Türkiye’de de tüketicilerle buluşuyor. Ev bakım kategorisinde bir ilk olan bu inovasyon, tüketicilerin sevdiği Cif temizliğini daha az plastik ve daha az karbon ayak izi ile daha ekonomik bir şekilde evlere getiriyor. 

Cif Ultra Serum hem mutfakta hem de banyoda ultra temizlik sağlıyor. 

Hayatı hep birlikte güzelleştirmek için temizliği kolaylaştıran ürünler sunan Cif, ürün portföyüne şimdi de ev bakım kategorisinde ilk olan inovasyonu Cif Ultra Serum’u ekledi. Cif Power & Shine ile aynı etkili ve güçlü temizliği sunmak üzere özel olarak tasarlanan doğa dostu Cif Ultra Serum, boş Cif Power & Shine sprey şişesinde su ile seyreltilerek kullanılıyor; böylece sprey şişelerinin yeniden doldurulmasına ve uzun yıllar kullanılmasına olanak tanıyor. Tüketicilere alıştıkları ve sevdikleri Cif temizliğini çok daha düşük bir karbon ayak izi ve yüzde 25 daha ekonomik fiyatıyla sunan Cif Ultra Serum, hem çevresel hem de ekonomik tasarruf sağlıyor. Power & Shine Mutfak, yemek hazırlanan yüzeylerde de kullanılırken Power & Shine Banyo, su ve kir tutmayan teknolojisi ile banyodaki hiçbir yüzeyin üzerinde kireç tortusu veya sabun kalıntıları bırakmıyor.

10 kat daha konsantre bir formülü olan Cif Ultra Serum, su ile doldurulan boş bir Cif Power & Shine şişesinin ağzına yerleştirilerek ve ardından çevrilerek kolayca kullanılabiliyor. Yüzde 75 daha az plastik içeren ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir olan şişelerde sunulan Cif Ultra Serum, küçük boyutu sayesinde daha az nakliye aracı kullanılmasını sağlıyor ve böylece taşıma sırasında ortaya çıkan karbon salımını da azaltıyor.

Unilever, Temiz Gelecek Vizyonu ile temizliğin geleceğini yeniden tasarlıyor

Unilever Ev Bakım Kategorisi geçtiğimiz yıl açıkladığı Temiz Gelecek Vizyonu ile insanlara ve gezegene karşı duyarlı, yüksek performanslı ve erişilebilir temizlik ve hijyen ürünleri sunmak için yola çıkıyor. Bu kapsamda 2030 yılına kadar Ev Bakım kategorisindeki ürünlerinin formüllerinden fosil yakıtlardan elde edilen hammaddelerin tamamını çıkarmaya; bunun yerine yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş karbon kaynaklarını kullanmaya söz veriyor. Bu 10 yıllık dönüşüm yolculuğu için ihtiyaç duyulan yenilikçi teknolojileri ve bileşenlere yönelik araştırma ve geliştirme çalışmalarını desteklemek adına da 1 milyar Avro’luk bir kaynak ayırıyor. Unilever Temiz Gelecek Vizyonu’nun bir yansıması olan Cif Ultra Serum da plastik ve nakliyeden kaynaklı karbon salımını azaltarak bu çığır açan stratejinin hedeflerine katkı sağlıyor. 

Cif Ultra Serum, süpermarketlerve e-ticaret gibi kanallarda satışa sunuluyor. 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı:

Cif Ultra Serum; 12,95 TL