Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 150’yi aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, Ege bölgesinin Premium segmentteki öncü ismi Özgörkey Otomotiv de katıldı.

Etik ve İtibar Derneği TEİD’in yeni üyesi, 2002 yılından beri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisi olarak faaliyet verensatış ve satış sonrası hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştiren; Özgörkey Otomotiv oldu. 

Özgörkey Otomotiv, teknolojik altyapısı ile dikkati çeken yeni showroomları ve her geçen gün yenilenen güncel araç seçenekleri sayesinde; faaliyette bulundukları segmente fark yaratarak öne çıkarken, Borusan Otomotiv tarafından dağıtılan yetkili satıcı ödülleri arasında; 2017 yılında BMW markasında satış hedefini en çok geçen yetkili satıcı ödülünü de kazandı. Köklü geçmişinden aldığı tecrübeyle kalite ve prestijinden ödün vermeden etkin rekabetçi yaklaşımlar ile kârlılık hedeflerine ulaşmayı ve Ege Bölgesi’nde lider otomotiv şirketi olmayı hedefliyor. Öte yandan, Özgörkey Otomotiv, sosyal sorumluluk bilincine sahip, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen, yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketi olarak, çevreye ve şirkete ait kaynakları efektif şekilde kullanarak çevreyi korumaya da yardımcı oluyor.

İş etiği ilke ve değerlerinin şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan Etik ve İtibar Derneği TEİD, bugün GSMH’nın yüzde 15’ini oluşturan ve 250 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor.