Başına gelen talihsiz bir olay sonucu hayatı neredeyse tümden değişen Melody’nin etkisinden kolay çıkılamayan duygu yüklü hikayesini anlatan “Bizim Şarkılarımız” kitapseverlerle buluştu.

Müzik sevgisini hayatının akışı içinde buluşturan ve başına gelen talihsiz olaylar karşısında ümidini hiçbir zaman kaybetmeyerek şarkı söyleyen Melody’nin sevgi ve umut dolu yaşamına odaklanan Emma Cooper’ın Bizim Şarkılarımız kitabı, Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.  

Aile temasını dokunaklı bir anlatım ve farklı duyguları harmanlayan bir olay örgüsüyle sunan Emma Cooper’ın yeni kitabı Bizim Şarkılarımız, samimi karakterlerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Kalp atışını hayatın bir ritmi ve şarkısı olarak gören kitap, Melody’nin eşini talihsiz bir olay sonucu kaybettikten sonra çocukları Flynn ve Rose ile yaşama tutunma hikayesiyle her bir sayfası umut dolu yolculuğa başlıyor. Yaşama umutla tutunan bir annenin içine düştüğü zorlu durumdan çocuklarıyla birlikte aile olmanın verdiği birleştirici güç ile çıkışını sunan hikaye, sevgi dolu bir anlatımı okuruna aktarıyor.

Bizim Şarkılarımız, penayayinlari.com web sitesi ve kitap satan her yerden satın alınabilir.

Kitap Hakkında Övgüler

“Zekice yazılmış ve özgün bir hikaye. Önce yüreğiniz burkulacak ama sonra yeniden yürekten bakacaksınız.”  Katie Fforde

Eğlenceli, güçlü yürek burkan ve dokunaklı bir hikaye.”  Jo Thomas

“Aynı derecede güldürüp ağlatabilen bir kitap. Aşk ve kaybetmek, aile ve umutlu olmak üzerine güzel yazılmış trajik bir hikaye. Emma Cooper kesinlikle takip edeceğim yazarlar arasına girdi.”  Fiona Harper