Anker Innovations, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden Anker Innovations, iletişim çalışmaları için Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile el sıkıştı. Yeni dönemde Anker’in kurumsal iletişim, medya iletişimi, gündem yönetimi gibi tüm iletişim faaliyetlerini Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke  Müdürü Cem Bodur, “Yeni dönemde Excel İletişim ve Algı Yönetimi gibi güçlü bir partner ile yolumuza devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu iş birliğiyle markamızın pazardaki bilinirliğini ve gücünü perçinlemeyi hedefliyoruz” dedi.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

1994 yılında kurulan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen Uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.