Hava koşulu ne olursa olsun doğadan kopmak istemeyenler, dışarıda antreman yapmak isteyenler veya sportif faaliyetlerde ekstra konfor isteyenler için outdoor ürünler kurtarıcı parçaların başında geliyor. 

Türkiye’yi 30 yılı aşkın süredir en iyi outdoor ve extreme spor malzemeleriyle buluşturan SPX’in outdoor ayakkabı koleksiyonunda yer alan Salomon ve Jack Wolfskin outdoor ayakkabılar hem doğada hem de şehir hayatında ekstra konfor sağlıyor. 

Outdoor giyimin dünyaca ünlü markası Jack Wolfskin’in, outdoor aktiviteler ve doğa yürüyüşleri için su geçirmez, nefes alabilir, yastıklama özelliğine sahip sağlam yürüyüş ayakkabıları SPX mağazalarında ve spx.com.tr’de spor tutkunları ile buluşturuyor.

Şık görünümünün yanında dayanıklılığı ile hareket kabiliyetini artıran outdoor ayakkabıları sporseverler ile buluşturan Salomon’un, ıslak, kuru, sert ve hareketli yüzeylerde güven sağlayan ve uzun süreli dayanıklılık sunan ayakkabıları ise size her koşulda eşlik ediyor.

Outdoor aktivitelerden vazgeçemeyenler ve daima aktif bir yaşam tarzını benimseyenlerin ihtiyaç duyabileceği her şey, SPX mağazalarında ve internet mağazası spx.com.tr’de müşterileri ile buluşmaya devam ediyor.