Yeni şarkısı Düş’ün klibi için kamera karşısına geçen Anıl Piyancı, klibin backstage video kaydı için Xiaomi Mi 10T Pro’nun eşsiz özelliklerinden faydalandı. Piyancı’nın single kapak fotoğrafı da Mi 10T Pro ile çekildi. 

Universal Music Türkiye ve Xiaomi Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında Türk hip-hop müziğinin önemli temsilcilerinden Anıl Piyancı’nın 8 canlı perfomans videosu, performans videolarının ve Düş klibinin backstage görüntüleri ile single kapak fotoğrafı çekimleri Mi 10T Pro ile yapıldı. 

Ürün yerleştirmenin de yapıldığı ”Düş” klibinin backstage videosunda Xiaomi’nin 108 MP ultra yüksek çözünürlüklü, 8K video kayıt desteği sunan yeni modeli Mi 10T Pro’yu kullanan Piyancı’nın yeni video klibi resmi YouTube* kanalı üzerinden yayınlanıyor. Düş klibinin backstage videosu ise 25 Ocak tarihinde Xiaomi Türkiye resmi YouTube kanalında yayınlanacak.

Küresel teknoloji lideri Xiaomi’nin “Yaratıcılığına Güç Kat” sloganı ile lanse ettiği Mi 10T Pro, kendi sınıfındaki eşsiz özellikleriyle yaratıcılığı yeniden şekillendiriyor. 108 megapiksel kamera segmentinde yeniliklere öncülük eden Mi 10T Pro, markanın ultra yüksek çözünürlüklü mirasını OIS ve 8K video desteği ile sürdürüyor. 13 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP makro kamera içeren üçlü kameraya sahip cihaz 20 MP ile de selfie veya görüntülü konuşmada en iyi çözünürlüğü sağlıyor.  

İlgi çekici yeni video özellikleri ile öne çıkan Mi 10T Pro’nun Video Clones özelliği iki farklı sahnedeki çekimleri tek bir videoda birleştirmeye olanak tanırken, Dual Video özelliği cihazın hem ön hem de arka kameralarından aynı anda kayıt yapılmasına imkan sağlayarak, sürpriz anları sorunsuz ve hızlı bir şekilde yakalamaya yardım ediyor. Hızlandırılmış (Time-Lapse) selfie özelliğiyle etkileyici videolar oluşturmaya olanak veren cihaz bu özelliği ile vlog’ların daha ilgi çekici bir hale gelmesini sağlıyor. 

Xiaomi’nin mevcut teknolojilerini temel alan Mi 10T Pro, yeni ve dinamik fotoğraf yazılımlarıyla dikkat çekiyor. Altı bağımsız uzun pozlama modu, dinamik arka planı bulanıklaştırırken, sabit nesneye odaklanarak hareketli kalabalıktan ayırma ve dönen bir gökyüzü efekti oluşturan yıldız izleri gibi farklı özelliklere sahip sanatsal fotoğraflar çekebilmenize olanak tanıyor. Photo Clones özelliğiyle dört farklı pozunuzu tek bir fotoğrafa yerleştirebiliyorsunuz. Seri çekim özelliği ise kullanıcıların videoya da dönüştürülebilen bir zaman aralığı ile fotoğraflar oluşturma olanağı tanıyarak eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor. Üç yeni fotoğraf filtresi (Cyberpunk, Gold vibes ve Black ice) ruh halinizi fotoğraflarınıza aktarmaya yardımcı oluyor.