Miles&Smiles Program Ortağı viravira.co ile Denizde Mil Kazanma Dönemi 2 Kat Kazandırarak Devam Ediyor!

KOBİ Postası

Türkiye’nin lider tekne kiralama platformu viravira.co ve ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın Yolcu Programı Miles&Smiles ortaklığı 2 kat Mil kazandırarak devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek online tekne kiralama platformu viravira.coTürk Hava Yolları ile iş birliğine devam ediyor. Geçen sezon Miles&Smiles üyeleri, viravira.co’da yaptıkları her 1 USD harcama karşılığında “1” Mil kazanıyordu. Şimdi ise kullanıcılar 1 USD harcama karşılığında “2” Mil kazanacak. Üstelik Mil kazanımı, 41 ülke ve 960 farklı lokasyonda yer alan 11 bin teknenin tamamında geçerli olacak.

Pandemi ile tatil anlayışı değişti!

İş birliği ile ilgili konuşan viravira.co CEO’su Baran Yıldırım, “Türk Hava Yolları ile olan iş birliğimizi 2 kat fazla Mil kazandırarak devam ettirmenin heyecanı içindeyiz. Salgın nedeniyle klasik tatil seçeneklerinden daha izole ve kalabalıklardan uzak bir alternatif olan tekne kiralamaya olan talep her geçen gün artış kaydediyor. Geleneksel tatil anlayışı tamamen değişmiş durumda. Hem yurt dışına seyahat kısıtlamaları hem de hijyen endişeleri birçok kişiyi farklı arayışlara itti. Seyahat severler klasik tatil alternatifleri yerine, daha az kişinin bulunduğu tekneleri tercih etmeye başladılar. 2021 sezonu için şu an oldukça yoğun bir talep var. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da tekne tatilinin en çok tercih edilen tatil seçenekleri arasında olacağını söyleyebiliriz. Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles ile hayata geçirdiğimiz iş birliği ile bu trendi daha da perçinleyeceğiz. Avrupa’nın önde gelen tekne kiralama pazaryeri ve deniz turizmi konusunda uzmanlaşmış dünyadaki sayılı online platformlardan biri olarak denizlerde Mil kazanma dönemini ilk kez geçen sezon başlatmıştık. Bu sezon da iş birliğimiz tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin gururu ve ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları ile yaptığımız iş birliğimizin uzun soluklu olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Kampanya katılım koşulları

Her 1 USD’lik harcamaya 2 Mil kampanyasından faydalanabilmek için Miles&Smiles üyelerinin viravira.co sitesinde yer alan Güvenli Ödeme Sayfasındaki ilgili alana Miles&Smiles üyelik numaralarını tanımlamaları gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>LG ve Element AI, Yapay Zeka Deneyimini </strong>Geliştirmek İçin İçerik Merkezi Oluşturuyor

Dünyanın önde gelen araştırmacıları, karar vericileri, tasarımcıları ve şirketleri insan – makine iş birliği ve çeşitlilik gibi konulardaki farklı bakış açılarını bir arada paylaşıyor.  CES® 2021’de, LG Electronics (LG) başkanı ve […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN