Kovid-19 sürecinde dönüşümü hızlandırmak için 5 öneri

KOBİ Postası

Kovid-19 pandemisi süresince şirketlerin, dijital üretimde adaptasyonlarını güçlendirdiğini ve hiç de yavaşlamaya niyetleri olmadığını söyleyen Rockwell Automation Connected Enterprise Operasyonları Direktörü Mick Mancuso, “Pandemi dünyanın farklı yerlerini vurmaya başladığında bir duraklamaya tanık olduk. Şimdi ise tek gördüğümüz şey hızlı bir dönüşüm. Ve bu artık bir, zorunluluk” açıklamasında bulundu.

Rockwell Automation’un operasyonlarının dijital dönüşümüne liderlik ettiğini ve şimdi bu yolculuktaki deneyimlerinden çıkardığı dersleri ve uzmanlığını müşterilerle paylaştığını ifade eden Mancuso, Automation Fair At Home etkinliğinde, pandemi sürecinde üç önemli trendin ortaya çıktığını belirterek şunları söyledi:

“Birincisi, daha fazla şirket uzaktan çalışan personelini güvenli şekilde bağlamak istiyor. Aslında imalat zaten sosyal mesafenin olduğu bir sürece doğru gidiyormuş. IT, operasyon veya mühendislik çalışanları olsun, evden bile olsa üretime bağlanabilmeyi ve üretimi yönetebilmeyi istiyormuş. Tabii ki bunu güvenli bir şekilde yapmak istiyoruz. Aynı zamanda işlerin nasıl gittiğini de görebilmek istiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Cornelli evlerde baş ‘köşe’ye yerleşiyor</strong>

Modüler mobilya akımının Türkiye’deki ilk temsilcisi Kelebek Mobilya, Cornelli Köşe Koltuk Takımı ile her yaşam tarzına uyum sağlıyor. Fonksiyonellik ve rahatlığın ön plana çıktığı yaşam alanlarını teknolojiyle birleştiren Cornelli, farklı […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN