Tchibo ve Ticket Restaurant’dan kahve severlere özel kampanya 

KOBİ Postası

Türkiye’de 15 yıllık geçmişiyle kahve tutkusunun artmasına öncü olan Tchibo Türkiye, Ticket Restaurant markası ile Türkiye’yi ilk kez yemek kartı hizmetiyle tanıştıranEdenred Türkiye iş birliğini yeni yılda da sürdürüyor. Ticket restaurant yemek kartı ile kahve severler tüm Tchibo mağazalarında çok avantajlı fiyatla filtre kahve keyfinin tadını çıkarıyor. 

Tchibo, filtre kahveden kapsüle, çekirdek kahveden Türk kahvesine kadar zengin kahve çeşitlerini daha çok kahve severe ulaştırmak için yatırım ve iş birliklerine devam ediyor. Kampanya kapsamında Ticket Restaurant Yemek Kartı sahipleri, 31 Ocak’a kadar standart boy sade/sütlü filtre kahvelerini 7,95 TL yerine 4,95 TL’ye tüm Tchibo mağazalarından satın alabilecek.

Güne kahvesiz başlayamayanlar ya da keyifli bir molayı kahveyle taçlandırmak isteyen Ticket Restaurant Yemek Kartı sahipleri, Tchibo mağazalarında kahvenin tadını çıkarıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rusya'nın rezervlerinde altının payı ilk defa doları geçti

Rusya Merkez Bankası tarafından açıklanan verilere göre, ülkenin uluslararası rezervlerinde altının payı Haziran 2020’e Mart 2020’ye kıyasla yüzde 20,8’den yüzde 22,9’a çıktı. Ülkenin rezervlerinde altının payı yüzde 22,9’a çıkarken, doların […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN