Porland, 2020 yılını yüzde 20’lik büyüme ile kapattı

KOBİ Postası

Alışkanlık ve iş yapış şekillerinin yeniden belirlendiği 2020 yılı, dijitalleşme süreçleri ile ticarete yeni bir soluk getirdi. Online satış kanallarına yoğun ilginin gösterildiği pandemi döneminde e-ticaret grafiğini yaklaşık 5 katına çıkaran Porland, 2020 yılında yüzde 20’lik büyüme kaydetti. “Önümüzdeki 3 senelik durumun ilk hamlesini 2021’de yapmış olacağız” diyen Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, 2021 yılında yüzde 35’lik büyüme öngördüklerini belirtti.

Türkiye’de 33 mağazası ile hizmet veren Porland, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim gerçekleştiriyor. Yurt dışında 200’ü aşkın bayisi ve kurduğu geniş satış ağı ile porselenin yanı sıra; masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo gibi farklı kategori ürünlerini de müşterileri ile buluşturan Porland, 2020 yılında yüzde 20 oranında büyüme gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kripto para piyasası son 24 saat değerlendirmesi

Bittrt Araştırma Müdürü Helin Çelik, 13 Ocak tarihinin kripto para piyasasının son 24 saatini değerlendirdi. Bitcoin Kurumsal İlgiyi Üzerine Çekti Goldman Sachs’ın Küresel Emtia Araştırma Başkanı, CNBC’ye verdiği röportajında kripto […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN