LARISA AND PUMPKIN ÖĞRENME KULESİ İLE ÇOCUKLAR AİLENİN AKTİF BİR ÜYESİ OLDUKLARINI HİSSEDECEKLER

KOBİ Postası

Çocukları eğlendirirken gelişimini de destekleyen, kaliteli ve güvenli aktivite alanları tasarlayan Larisa and Pumpkin, çocuklar öğrenirken eğlensin diye %100 doğal kayın ağacından üretilen Öğrenme Kulesi’yle geliyor! Çocukların hayal gücünü harekete geçirmek için güvenli bir ortam sağlamak üzere tasarlanan Öğrenme Kulesi, çocukların doğuştan gelen bağımsız olma ve ebeveynleri ile kardeşlerinin yanına katılma arzusunu besliyor. Çocukları, çevrelerindeki dünyayla daha iyi ilişki kurabilsinler diye ideal bir yüksekliğe ulaştıran güvenli ve emniyetli Larisa and Pumpkin Öğrenme Kulesi, aynı zamanda aktivite masası ve yazı tahtası olarak da kullanılabiliyor. 

Çocuklar için dünya büyülü ve heyecan dolu bir yerdir. İster akşam yemeği hazırlıklarına yardımcı olmak ve özel tarifleri pişirmek, ister diş fırçalamak ya da aktivite saatlerinde masaya ulaşmak için olsun. Nihai hedefleri ‘’kendi yapabilmek’’ olan çocuklar, en çok ailelerini taklit ederek öğrenirler. Çocukların en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin’in yeni ürünü Öğrenme Kulesi, çocuklara bağımsızlığı ve sorumluluğu öğretmenin en iyi yollarından birini ebeveynlere sunuyor. 

Çocuğunuzu yemek pişirme, temizlik, el sanatları veya diğer uygulamalı etkinliklere katılmak için güvenli bir şekilde ideal yüksekliğe ulaştıran Larisa and Pumpkin Öğrenme Kulesi, çocukların ailenin aktif bir üyesi gibi hissetmelerini sağlayarak onları öğrenme ve yaratıcı süreçle tamamen bütünleşik bir hale getiriyor. %100 doğal kayın ağacından ve Avrupa güvenlik normlarına uygun olarak üretilen Larisa and Pumpkin Öğrenme Kulesi, çocuklar ve ebeveynler arasındaki etkileşimi ve beraberliği teşvik ederken güvenlik, dayanıklılık ve stil sunuyor.

Processed with VSCO with s2 preset

3’ü 1 Arada: Öğrenme Kulesi, Yazı Tahtası, Aktivite Masası

Yalın, net formları ve abartılı görüntülerden uzak duran tavrıyla minimal çizgisini koruyan Larisa and Pumpkin ailesinin yeni ürünü Öğrenme Kulesi, aynı zamanda aktivite masası ve yazı tahtası olarak birden fazla amaçla kullanılabiliyor. %100 doğal kayın ağacından Avrupa güvenlik normlarına uygun olarak üretilen Öğrenme Kulesi’nin yüksekliği 90 cm, genişliği ise 40 cm. Kaliteyi ve güvenliği bir numaralı önceliği haline getiren Larisa and Pumpkin, çocukların güvenli ve eğlenceli bir şekilde aktivitelerin bir parçası haline gelmesine destek oluyor. Mutfakta, salonda, banyoda ya da çocuk odasında severek ve güvenle kullanacağınız Larisa and Pumpkin Öğrenme Kulesi, kendi ayakları üzerinde durmayı isteyen çocuklar tarafından keşfedilmeyi bekliyor. 

Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne-bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rusya'nın rezervlerinde altının payı ilk defa doları geçti

Rusya Merkez Bankası tarafından açıklanan verilere göre, ülkenin uluslararası rezervlerinde altının payı Haziran 2020’e Mart 2020’ye kıyasla yüzde 20,8’den yüzde 22,9’a çıktı. Ülkenin rezervlerinde altının payı yüzde 22,9’a çıkarken, doların […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN