EY Microsoft Hizmetler Grubu bulut temelli dönüşümde şirketlere destek oluyor

KOBİ Postası

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young), Microsoft ile teknoloji danışmanlığı alanında yürüttüğü stratejik iş birliği çerçevesinde EY Microsoft Hizmetler Grubu’nu hayata geçirdi. 

Bu kapsamda Microsoft’un bulut bilişim temelli hizmetleri ve EY’ın teknoloji danışmanlığının birleşimi ile dijital dönüşüm yolculuğundaki şirketlere daha yalın ve uçtan uca bir yaklaşım sunulması hedefleniyor. 

Finansal hizmetler, enerji ve sağlık hizmetleri gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere Microsoft Azure, Dynamics 365, Power Platform ve Microsoft 365 bulut bilişim hizmetleriyle inovatif çözümler sunuluyor. Bununla birlikte şirketlere yapay zekâ, blockchain, veri analizi ve siber güvenlik gibi teknolojileri uzun vadeli değer yaratmak için kullanmalarına destek sağlanıyor. EY ve Microsoft dünya genelinde bugüne kadar 3.000’den fazla dijital dönüşüm projesi gerçekleştirdi.  

EY Türkiye Şirket Ortağı, CESA Bölgesi Teknoloji ve Dijital Lideri Onur Doğan konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Pandeminin hız kazandırdığı dijital dönüşüm bu yıl çok sayıda organizasyonun öncelikleri arasında yer alıyor. EY Microsoft Hizmetleri Grubu kapsamında EY ekiplerinin teknoloji alanındaki yetkinliklerini müşterilerimizin uzun vadeli değer yaratmasına destek olacak şekilde kullanıyoruz. Microsoft’un bilişim temelli ürünleri ve EY’ın teknoloji danışmanlığı alanındaki uzmanlığını bir araya getirerek hızla değişen küresel iş dünyasında müşterilerimizin rekabet avantajı kazanmalarını sağlıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Kärcher’in buz kazıma cihazı ile aracınızın camları, zahmetsizce tertemiz!</strong>

Kärcher şarjlı EDI 4 buz kazıyıcı, soğuk kış günlerinde arabanızın camından buzu parça parça kazımak gibi yorucu işlere ve camlar çizilecek mi endişesi yaşamanıza son veriyor. Üstelik koruyucu kapağının yanı […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN