Elite World Sapanca’dan şanslı çifte Marmaris tatili

KOBİ Postası

14 Şubat Sevgililer Günü’nü Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta geçirecek bir şanslı çift bu sene aşklarını Marmaris’te  taçlandıracak. 

Sevgililer gününü doğanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta geçiren çiftleri sürpriz ve özel bir tatil şansı bekliyor. Elite World Sapanca’da konaklayacak çiftlerden biri Marmaris İçmeler’de yer alan Elite World Marmaris Hotel’de tatil kazanacak. 

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile misafirlerini ağırlayan  Elite   World Sapanca, Sevgililer Günü’nde çiftlere unutamayacakları romantik bir tatil imkanı yaşatmaya hazırlanıyor.  

default

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ün konforlu sevgililer günü konsepti ile düzenlenmiş odalarında şarap, meyve ve kalpli pasta ikramı ile karşılanacak olan çiftler, yüzde 10 indirimli SPA hizmeti de alabilecek. 

Elite World Sapanca The Grill Ocakbaşı Restaurant’ta ödüllü Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan zengin sevgililer günü menüsünü romantik müzik eşliğinde deneyimleyebilecekler.  14 Şubat gecesi ise otelin bahçesindeki Bonfire alanında kamp ateşi başında şarap çeşitleri ve slow müzik eşliğinde romantik bir gece geçirecekler. 

Ayrıca ertesi gün yüzlerce çeşit seçeneğiyle açık büfe olarak sunulan kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>PİMTAŞ PLASTİĞİN BÜYÜMESİNİN TAMAMLAYICI GÜCÜ YATIRIMLARI  </strong>

Son yıllarını yatırım yaparak geçiren Pimtaş Plastik, 2021 yılına da güçlü hedefler koydu. 2021 yılında üretim kapasitelerini yüzde 35, cirolarında yüzde 40 büyüme hedeflerken bu kapasite artışları ile birlikte de […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN