SPX’TEN HIZLI LENS DEĞİŞTİRME TEKNOLOJİSİNE SAHİP KAYAK GÖZLÜKLERİ

KOBİ Postası

Yoğun kar yağışı durumlarında maksimum görüş açısına sahip olmak ve güneşli havalarda ise daha rahat bir şekilde kayak yapabilmek için kayak gözlüğü pistlerde en önemli ihtiyaçlardan oluyor. Dünyaca ünlü kayak markalarını müşterileri ile buluşturan SPX, gözlüklerini kayak ve snowboard tutkunu kadın ve erkeklerle buluşturuyor. 

Lens değişikliklerini her zamankinden daha kolay hale getirmek için güçlü mıknatıslar kullanan MAGNA-TECH® hızlı lens değiştirme teknolojisine sahip Anon kayak gözlükleri, düşük profilli silindirik mercek ile geniş bir görüş alanı sunuyor. Araziyi tanımlayan algılayıcı optikler ile ışık ne olursa olsun her özellikte net görüş açısı için kontrast geliştiriyor. Tam çevre havalandırma delikleri ve nem emici yüz köpüğü sayesinde her dönüşü önceden tahmin etmek için buğulanmayı önleyerek netlik sağlıyor.

Manyetik “Speed Connect” teknolojisine sahip ücretsiz yedek cam ile birlikte satışa sunulan Quiksilver kayak gözlükleri ise yüze rahat bir uyum sağlayan yumuşak çerçeveye sahiptir. Bozulmaz ve kırılmaz cam, ekstra buğu önleme, enjeksiyon kalıplı PU çerçeve, çift yoğunluklu köpük ile maksimum görüş açısı sunan Quiksilver kayak gözlükleri, güneşli havada ise yüzde 100 UV koruması sunuyor. 

Türkiye’de kayak ve outdoor ürünlerinde ilk akla gelen adres olan SPX, kayak tatillerinde aranan tüm ürünler için herkesi mağazalarına ve internet mağazası spx.com.tr’ye bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SAHTE FATURAYA İLİŞKİN HUKUKİ BİLGİLER

Sahte fatura veya belge düzenlemek suretiyle kaçakçılık suçu işleyenler hakkındaki yaptırımlar neler?  Avukat Elvan Kılıç, sahte faturaya ilişkin hukuki bilgileri paylaştı. Sahte fatura 213 sayılı Vergi Usul Kanununda açıklanmıştır. Sahte faturanın […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN