İddialı ve Çekici Michael Kors

KOBİ Postası

Dünyaca ünlü lüks aksesuar ve hazır giyim markası Michael Kors’un yeni modeli, güçlü duruşu ve şıklığıyla hayata meydan okuyan kadınların favorisi oluyor.

 

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Michael Kors’un yeni modeli, yaydığı güçlü enerji kadınların radarına giriyor. Çelik-rose gold ve altın renklerinin uyumlu bir şekilde buluştuğu saatin iddiası ilk bakışta kendini gösteriyor. Her daim şık, zarif ve güçlü bir tarza sahip kadınların vazgeçilmezi olmaya aday Michael Kors, Sevgililer Günü’nde ona armağan edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de oluyor.

Michael Kors koleksiyonunda yer alan birbirinden şık modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

MK5735 – 2.940 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İleri yaşlarda yaptırılması gereken periyodik kontroller ihmal edilmemeli uyarısı

Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Bayındır Levent Tıp Merkezi Aile Hekimliği Bölümü’nden Uzman Dr. Gökhan Kotiloğlu, ileri yaşlarda yaptırılması gereken periyodik kontroller arasında “kulak, burun, boğaz muayenesi”, “nörolojik muayene”, “kalp muayenesi”, […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN