Yorglass, ekipman verimliliği ile performansını katladı

KOBİ Postası

Düzcam ve endüstriyel cam sektörünün global oyuncusu Yorglass, inovatif odaklı yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Son olarak yeni nesil üretim yönetim sistemlerini birbirine entegre ederek genel ekipman verimliliğini yüzde 16 arttıran Yorglass, Satina fabrikasında da ARGE çalışmalarına start verdi.

Camda yarım asra dayanan tecrübesi ve yenilikçi teknolojisiyle endüstriyel cam işleme ve düzcam ticaretinin lider isimlerinden Yorglass, geleceği şekillendiren teknolojileri iş süreçlerine dahil etmeye devam ediyor. Mevcut kaynaklarla maksimum verimliliği temel alan üretim anlayışı ile farklı bir noktada konumlanan Yorglass, ekipman etkinliğini esas alan OEE verimliliği ve ARGE odaklı çalışmalarıyla sektör adına katma değer sağlamayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Alternatif Bank üst yönetiminde iki yeni atama gerçekleşti</strong>

Danışman ve basiretli bankacılık anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Alternatif Bank’ın üst yönetiminde iki önemli atama gerçekleşti. Bireysel ve Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökay Dede, Bilgi Teknolojileri ve Operasyondan […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN