Sevgililer Günü’nde aşkınızı anlatmanın en anlamlı yolları Kärcher’de !

KOBİ Postası

Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevginizi ifade edecek en güzel hediye, değer verdiklerinizin hayatlarını kolaylaştıracak Kärcher temizlik makineleri olacak. Kärcher’in, online alışveriş sitesi www.karcher.com.tr’den seçeceğiniz, üstün temizlik teknolojisiyle eşsiz konfor ve hijyen sunan ürünlerini tek tıkla evlerine kadar göndermeniz de mümkün. Üstelik Kärcher 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel, seçili ürünlerde yüzde 20 fiyat avantajı sunduğu kampanyası ile vade farksız 12 taksit imkanı sağlıyor.

Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevginizi ifade edecek en güzel hediye, değer verdiklerinizin hayatlarını kolaylaştıracak Kärcher temizlik makineleri olacak. Kärcher’in, online alışveriş sitesi www.karcher.com.tr’den seçeceğiniz, üstün temizlik teknolojisiyle eşsiz konfor ve hijyen sunan ürünlerini tek tıkla evlerine kadar göndermeniz de mümkün. Üstelik Kärcher 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel, seçili ürünlerde yüzde 20 fiyat avantajı sunduğu kampanyası ile vade farksız 12 taksit imkanı sağlıyor. Kaçırılmayacak bu kampanya 1 – 16 Şubat 2021 tarihleri arasında sürecek

En mutlusu sizin sevgiliniz olsun

Dünya temizlik teknolojisinin dev ismi Kärcher’in sert zemin temizleme, basınçlı yıkama ve buharlı temizlik makinelerinden seçeceğiniz armağan ile pandemi döneminde kutlanacak olan Sevgililer Günü’nün en mutlu kişisi sizin sevgiliniz olacak. 

Kärcher FC7 Kablosuz, FC 5  ve FC 3 Kablosuz sert zemin temizleme, K3 Power Control Car basınçlı yıkama makinesi ve SC2 Deluxe Premium buharlı temizlik makineleri ile konfor ve hijyen sevdiğinizin hayatından  hiç eksik olmayacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>2020’de en çok ‘Akıllı Telefon’ Aldık, Evdeki Fırını Büyütüp, Robot Süpürge Arayışına Girdik </strong>

Teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Teknosa, 2020 yılının teknoloji alışveriş tercihlerini açıkladı. 2020 yılının teknoloji alışverişlerinde akıllı telefonlar yine liderliği elinde tutan ürün grubu olurken, tablet ve oyun bilgisayarlarının, süpürgelerin yükselişi […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN