Kelebek ile yenilenme zamanı!

KOBİ Postası

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından Kelebek Mobilya, yaşam alanlarını yenilemek isteyen takipçilerine “Eskiler Gidiyor Yeniler Geliyor” kampanyasıyla sesleniyor. Ocak ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Kelebek, takipçilerine 8 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin köklü mobilya markası Kelebek Mobilya, “Kelebek’le Yenilen” mottosuyla ocak ayı boyunca geçerli bir kampanya düzenliyor. Yaşam alanlarını yeniden tasarlamak isteyenlere “Eskiler Gidiyor Yeniler Geliyor” kampanyasıyla seslenen Kelebek, kampanya kapsamında takipçilerine 8 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında marka fark etmeksizin tüm eski mobilyalarınızı evinizden alan Kelebek, yeni Kelebek’lerinizi istediğiniz adrese getiriyor.  Takım alışverişinde geçerli olan kampanya kapsamında ayrıca her 12.990 TL’lik taksitli alışverişte tüketicileri, anında 1.000 TL hediye çeki bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>YAPAY ZEKA E-TİCARETİN DNA’SINI DEĞİŞTİRİYOR!</strong>

Hızla büyüyen e-ticaret sektörü yapay zeka ile birlikte önemli bir dönüşüm yaşıyor. İnsan benzeri davranışları taklit eden algoritmalar ve varolan müşterilerden elde edilen verinin kapsamının genişletilmesiyle, neredeyse gerçek zamanlı sonuçlar […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN