Arma Kontrol 2021 yılında ihracatını yüzde 35 artıracak

KOBİ Postası

Ürettiği bariyer ve güvenlik sistemleri ile dünyanın 52’den fazla ülkesine ihracat gerçekleştiren Arma Kontrol, yeni yıl ile birlikte ihracat hedeflerini büyüttü. 2020 yılını, ihracatını yüzde 20 artırarak 2,5 milyon dolarla kapatan Arma Kontrol, 2021 yılında yeni ürün ve teknolojilerle birlikte ihracatını yüzde 35 artıracak. ABD, Çin, Japonya gibi ülkeleri merceği altına alan Arma Kontrol, ihracat gerçekleştirdiği ülke sayısını 75’e çıkarmayı hedefliyor. 

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle riskli alanlar için yüksek güvenlik ürünleri geliştiren Arma Kontrol, 2021 yılı ihracat hedeflerini belirledi. 2020 yılı ihracatını bir önceki yıla göre yüzde 20 artırarak yaklaşık 2,5 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiren Arma Kontrol, yeni yılda ihracatta yüzde 35 artış hedefliyor. Ar-Ge yatırımlarında yeni ürün ve teknoloji geliştirmeye odaklanan Arma Kontrol, ABD, Çin ve Japonya gibi teknoloji lideri ülkelere bariyer ve güvenlik teknolojileri ihraç edecek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Sinemanın adresi ocakta da Tivibu…</strong>

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, izlenme rekorları kıran yapımları yeni yılda da izleyiciyle buluşturuyor. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu ile filmden diziye, belgeselden […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN