YENİ YILDA YENİ MARKALAR

KOBİ Postası

Next Level AVM ziyaretçilerini yeni yılda yeni markalarla karşılıyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Başkentin en ferah ve konforlu alışveriş merkezlerinden Next Level Alışveriş Merkezi yeni yılda da marka karmasını genişletmeye devam ediyor. Sürekli yeni markalarla çeşitlilik sunmaya devam eden AVM, son olarak Türkiye’nin kayak, snowboard, outdoor, kamp ve spor malzemeleri markası Kar Spor’u bünyesine kattı.

2020 yılında Kütahya Porselen, Mavi, D’S Damat, US Polo ve çok sayıda yeni marka ve mağazaya merhaba diyen Next Level AVM, pandemi döneminde aldığı üst düzey önlemlerle ziyaretçilerine sağlıklı ve güvenli bir ortam sunarken yeni yılda da büyümesini sürdürüyor.

Param Card kampanyası yeni yılda da devam ediyor

Yılbaşı öncesi başlattığı Param Card kampanyasını da gördüğü ilgi üzerine uzatan AVM, 250 TL’lik alışveriş yapana 50 TL Param Card hediyesi sunan kampanyayı Ocak ayı sonuna kadar devam ettirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yıldızlar Yatırım, 2021'de yaklaşık 200 milyon dolarlık yatırım hedefliyor

Yıldızlar Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız, 2021 yılında Yıldız Entegre, Yıldız Demir Çelik ve İGSAŞ kapsamında toplam 200 milyon dolara yakın yatırım planlarının bulunduğunu belirterek, “Biz yurt dışında yatırıma […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN