Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim’in iletişim ajansı Hill + Knowlton Strategies oldu

KOBİ Postası

Türk ilaç sanayisinin önde gelen firmalarından Abdi İbrahim, iletişim danışmanlığı çalışmaları için dünyanın lider iletişim şirketi WPP bünyesinde bulunan Hill + Knowlton Strategies’in Türkiye ofisini seçti. 

KURULDUĞU 1912’den bu yana, dokunduğu hayatları iyileştirmek vizyonuyla faaliyet gösteren Türkiye’nin İyileştiren Gücü Abdi İbrahim’in iletişim danışmanlığı çalışmalarını, Hill + Knowlton Strategies yürütecek. Ocak 2021 itibariyle başlayan iş birliği kapsamında, Hill­ + Knowlton Strategies, dünyanın en büyük 100 ilaç şirketi arasında yer alma hedefine emin adımlarla ilerleyen Abdi İbrahim’in iletişim çalışmalarına yön verecek. 

Dünyanın en büyük iletişim hizmetleri gruplarından biri olan WPP çatısı altında hizmet veren Hill + Knowlton Strategies; kurumsal iletişim, itibar yönetimi, pazarlama İletişimi, dijital strateji, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık iletişimi, sosyal sorumluluk ve toplumsal fayda iletişimi, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi alanlarındaki ses getiren çalışmalarıyla biliniyor. Her biri alanında öncü ulusal ve uluslararası markalarla iş birliği yapan Hill + Knowlton Strategies perakendeden teknolojiye, enerjiden otomotive, ulaşımdan eğlence ve eğitim sektörüne kadar geniş yelpazede bir müşteri portföyüne iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Emtia yatırımcısı 2020'de gümüşle kazandı

Emtia piyasasında işlem gören 18 üründen 16’sı geçen yıl kazandırdı. 2020’de yatırımcısına en çok kazandıran yüzde 47,8 ile gümüş, en çok kaybettiren ise yüzde 22,8 ile Brent petrol oldu. Analistler, […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN