Rockwell Automation FactoryTalk’un Yeni Özellikleri ile Dijital Dönüşüme Hız Katıyor

KOBİ Postası

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK) endüstriyel kuruluşların dijital dönüşümünü basitleştirmek, ölçeklendirmek ve hızlandırmak amacıyla PTC destekli FactoryTalk InnovationSuite’ine yeni bir dizi yetkinlikler eklediğini duyurdu. Bu duyuru güçlü pazar momentumu ve InnovationSuite’in sektör genelinde yaygın şekilde kullanılması sonrasında iki şirketin stratejik ortaklıklarının kapsamını uzatma ve genişletme kararı almasından kısa bir süre sonra geldi. İlk lansmanın gerçekleştiği 2018 yılından bu yana InnovationSuite 21 ülkede otomotivden ambalajlı tüketici ürünlerine, sağlıktan petrol ve doğalgaza ve ilaç sektörüne dünyanın en büyük şirketlerine başarılı şekilde yüksek katma değerli sonuçlar getirdi.

Rockwell Automation Ürün Yönetimi Direktörü Arvind Rao, konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “Müşterilerimiz inovasyonu hızlandırdıkça, iş gücü verimlerini maksimize ettikçe ve operasyonları optimize ettikçe dijital dönüşüm ihtiyacı da hızla arttı. Sektör lideri partner ekosistemimizle birlikte bu yeni yetkinlikler müşterilerimizin sadelik, ölçek ve alan uzmanlığı gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmemizi sağlayan teknoloji ve çözümlerdeki liderliğimizi daha da güçlendiriyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Pandemi, yaşam alanlarındaki temel ihtiyaçların önemini hatırlattı</strong>

DemirDöküm, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Eskişehir Şubesi tarafından 19’uncusu düzenlenen “Kalite Şöleni”ne katıldı. DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan, “Siz’siz Olmuyor” ana temasıyla düzenlenen organizasyonun konuşmacıları arasında yer aldı. Dijital olarak […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN