Doğtaş’tan Online Satış Hizmeti!

KOBİ Postası

Doğtaş, pandemi döneminde hayata geçirdiği EvindeGör uygulamasını websitesine taşıyarak, www.dogtas.com üzerinden başlattığı online satış hizmetiyle tüm satış sürecini dijital ortama taşıdı.

Doğtaş ile Ev Rahatlığında, Ev Yenileme Rahatlığı; Doğtaş e-ticaret sitesi online!

Pandemi günlerinde mobilya sektörüne öncülük eden yeni mağazacılık hizmetleriyle dikkatleri çeken Doğtaş, yakın zamanda hayata geçirdiği online satış opsiyonuyla, müşterilerine www.dogtas.com websitesi üzerinden tek tuşla ve güvenle alışveriş konforu sunuyor. 

Online “EvindeGör” Hizmeti

Doğtaş müşterileri website üzerinden inceledikleri ürünleri evlerinin dekorasyonunda görmek için, bir mimar gibi www.dogtas.com üzerinde yer alan proje uygulamasına mekan ölçülerini giriyor. Sonrasında seçtikleri ürünleri online olarak mekana yerleştirerek, yerlerini değiştirerek, satın alma kararı veriyorlar. Son aşamada ise, güvenli tek tuşla alışverişlerini sonuçlandırabiliyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Hollywood’un altın çağında ümitsiz bir aşk</strong>

VakıfBank Kültür Yayınları ABD’li yazar F. Scott Fitzgerald’ın “Son Patron” isimli romanını yayımlıyor. Sinema ve diziye de uyarlanan bu eser, Hollywood’un altın çağında yaşanan ümitsiz bir aşk hikâyesini ve sinemanın […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN