“BAD BEAR” ÜRÜNLERİ 

KOBİ Postası

FARKLI SATIŞ KANALLARIYLA DAHA ULAŞILABİLİR

Sokak giyimine yön veren tasarımlarıyla sıradanlığın sınırlarını yıkan “Bad Bear”, doğanın gücünü ve rengini yansıtan ürünlerini badbear.com.tr başta olmak üzere farklı satış kanallarıyla kullanıcılarına sunuyor.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana yenilikçi vizyonu ve alışılmışın dışında koleksiyonları ile kısa sürede sokak giyiminin vazgeçilmezi markası olan “Bad Bear”, kullanıcılarına sunduğu geniş satış kanalı yelpazesiyle ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarıyor. 

Günümüz dijital dünyasının pazarlama anlayışına uygun olarak ürünlerini mağazaların yanı sıra online ortamda da kullanıcılarına sunan Bad Bear, hızlı, güvenilir, konforlu ve zaman kazandıran satış anlayışıyla dijital dünyanın alışveriş deneyimini yaşatıyor. Bad Bear’ın kalıpları aşan anlayışının yansıdığı ürünler badbear.com.tr adresi başta olmak üzere, Amazon, Boyner, Trendyol, Hepsiburada, Morhipo ve n11.com gibi lider online mağazalarda da kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Bad Bear, kullanıcılarına online alışveriş imkanının yanı sıra Beymen ve Boyner gibi seçili ve seçkin mağazalardan da satın alma imkanı sunuyor.

Bad Bear markasının tüm ürün seçeneklerine badbear.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Kulübe Hoş Geldin!

Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin… Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki “kötü” çocuğa ‘Merhaba’ de… Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın… Sen “kötü”sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm “kötü” çocukları… Kulübe hoş geldiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Vodafone Pay'e "En inovatif ürün" ödülü

Vodafone Türkiye, yeni nesil mobil cüzdan uygulaması Vodafone Pay ve ön ödemeli alışveriş kartı Vodafone Pay Kart’tan oluşan Vodafone Pay ürün ailesiyle, finans ve teknoloji dünyasının en prestijli ödül programlarından […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN