Sigortasını sigortaladım.com’dan yaptırana OPET’ten yakıt puan hediye!

KOBİ Postası

Müşterilerine sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunan www.sigortaladim.com, akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri OPET ile yaptığı iş birliği kapsamında sigorta yaptıranlara OPET istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediyor. 

22 farklı sigorta şirketinden teklif alarak, tüm teminat detaylarını rahatça karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanı hemen satın alınmasını sağlayan www.sigortaladim.com’un OPET işbirliğinde gerçekleştirdiği kampanya kapsamında kasko veya trafik sigortası yaptıran müşteriler OPET yakıt puan kazanıyor. Sigortasını www.sigortaladim.com’dan alan tüm müşteriler, kasko sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 50 TL ve trafik sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 25 TL OPET Yakıt Puan kazanıyor. Yakıt puan kampanyası, kampanya kurgularında değişiklik olsa da 2021 yılının sonuna kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen www.sigortaladim.com kullanıcılarının, teklif görüntüleme için kullandıkları GSM numarasının, OPET Uygulaması’nda veya Opet Kart’ta tanımlı olan GSM numarası ile aynı olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. www.sigortaladim.com’un hediye puanları 1 yıl içerisinde kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Bilgi ağınızın tüm yükünü Estap’tan EcoLine Plus ile taşıyın</strong>

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, EcoLine duvar tipi kabinet serisi ile ofislerin network ağını yüzde 50 daha az yer kaplayarak yönetmesini sağlıyor. Açılabilir […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN