SAĞLIK ve İLAÇ SEKTÖRLERİNDE UZMAN TRISPERA DANIŞMANLIK, BEZE GROUP İLE ANLAŞTI

KOBİ Postası

Kısa süre önce kurumsal dijital yapılanmasını da tamamlayan 34 yıllık BEZE Group hem TRISPERA hem de  portföyünde yer alan firmalara stratejik sürdürülebilir iletişim ve medya iletişim yönetimi basın danışmanlığı yanında proje ve etkinlik yönetimi konularında da destek verecek. Çözüm ortaklığı yapısındaki   bu işbirliği Türkiye’yi, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu, Körfez ve Balkan ülkelerini kapsayacak.

Yıllarca AstraZeneca, Sanofi ve Rhythm Pharmaceuticals gibi global ilaç firmalarında farklı rollerde yöneticilik görevi yapan Dr.Kıvanç Öztüzün tarafından kurulan TRISPERA Danışmanlık‘ın öncelikli hedefi “nadir hastalıklar” alanında bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamaktır.

Ayrıca TRISPERA ve BEZE başta ilaç şirketleri olmak üzere tıbbi ürün marka danışmanlığı,ürün ve hastalık eğitimleri, pazar araştırmaları, klinik araştırma projesi desteği olmak üzere  360o katmadeğer sağlayıcı hizmetleri hem yüzyüze hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Kadın Girişimcilere Pandemi Döneminde Başarı Tavsiyeleri</strong>

Türkiye Kadın Girişimcileri Derneği (KAGİDER) Emine Erdem, küresel koronavirüs salgını döneminde iş hacimlerini geliştirmek isteyen kadın girişimcilere tavsiyelerde bulundu. Emine Erdem, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dalgasının ekonomi ve […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN