Doğtaş Cross Yatak Odası Takımı, Teknoloji ve Konforu Buluşturuyor

KOBİ Postası

Doğtaş Cross çalışma masası, özel kulaklık askısı, gizli led aydınlatma sistemi, mıknatıslı pano ve USB girişleriyle evdeki ofis hayatlarına, maksimum konfor sağlıyor. 

Evdeki Çalışma Hayatlarına Doğtaş Konforu

Doğtaş Cross çalışma masası, evlere taşınan çalışma hayatlarına ofis konforunu taşıyor. Özel USB girişinden, kalemliğine, kulaklık askısı olarak kullanılabilecek özel metal askılıktan, içecek tutmak için tasarlanan özel aparata kadar her tür detayın düşünülerek tasarlandığı ve hayata geçirildiği Cross çalışma masası, çalışırken rahatlığı arayanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Özel Telefon Saklama Alanı ve Çift USB Girişiyle Yatakta Maksimum Konfor; Cross Yatak

Doğtaş Cross yataklar, özel fermuarlı saklama alanı, telefon muhafaza alanı ve çift USB girişiyle, bir yataktan beklenen tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.  Yatak başına monte ışıklandırma sistemi, fermuar detayları ve koyu renk kumaş kullanımıyla Cross yataklar konforlu bir uykunun temellerini atıyor. 

Doğtaş, EvindeGör uygulamasının da aktive olduğu  www.dogtas.com   sitesi üzerinden sağladığı online alışveriş imkanıyla, tarz ve uyumun aşkını evlerinize taşımaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DİJİTALLEŞEN KOBİ’LER KAZANACAK

CLPA Türkiye Müdürü Tolga Bizel, KOBİ’lerin dijital dönüşümünde endüstriyel haberleşme hızının kritik önem taşıdığına dikkat çekti Ekonomi ve rekabetin çok hızlı değiştiği bir dünyada KOBİ’lerin yeni üretim biçimlerine adapte olarak […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN