DKNY ile Fark Yaratan Şıklık

KOBİ Postası
İlhamını New York şehrinin hareketli yaşamından alan DKNY’nin yeni modeli, yalın duruş ve göz alıcı şıklığıyla kadınların sahip olmak istediği bir arzu nesnesine dönüşüyor.

 

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan DKNY, yeni modeliyle fark yaratmak isteyen kadınlara “Sıra dışı olmak için çılgınlık yapmanıza, kalıpları yıkmanıza gerek yok” diyor. Çünkü rose gold saatin ışıltılı taşlarla çevrilen gökyüzünün derinliği kadar mavi kadranı bunu sizin yerinize yapıyor. Sevgililer Günü için en güzel seçeneklerden de biri olan DKNY’ın yeni modeli yalın ama bir o kadar da şık tasarımıyla her tarza uyum sağlıyor. 

 

DKNY saat koleksiyonunda yer alan birbirinden şık tasarımları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

Fiyat bilgisi: 

NY2575 – 3.360 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Enflasyonda mayıstan itibaren kademeli düşüş bekleniyor

TÜFE Aralık 2020’de yüzde 1,25, Yİ-ÜFE yüzde 2,36 arttı. Yıllık enflasyon, tüketici fiyatlarında yüzde 14,60, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 25,15 oldu. TÜFE’de ana harcama gruplarında Aralık 2020’de yıllık bazda […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN