Diesel ile Hayatı Yakala

KOBİ Postası
Aktif yaşamayı sevenlerin markası Diesel, yeni modeliyle çarpıcı tasarımı ve güçlü duruşuyla hayatın her anında erkeklerin yanında… 
Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Diesel’in yeni modeli, hareketli bir yaşam tarzına sahip, genç ve kendini daima genç hisseden erkeklerin favorisi oluyor. Diesel’in her modelinde olduğu gibi yeni modeli de çarpıcı tarzıyla dikkat çekiyor. 
Saatin metalik gri kasası ve mavi kadranı, kahverengi deri bir kayışla tamamlanırken benzersiz bir renk uyumu sergiliyor. Saatte ilk göze çarpan detay ise son dönemde neredeyse Diesel’in her modelinde kullandığı ve kadranı adeta koruma altına alan küçük çerçeveler oluyor. Çizilmeye dayanıklı mineral cam, 10 ATM su geçirmezlik özelliği, takvim fonksiyonları da bulunan Diesel, sevgilisine keyifle kullanacağı bir armağan vermek isteyenler için de iyi bir seçenek oluşturuyor.

Diesel’in farklı zevklere hitap eden zengin saat koleksiyonunu Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi:

DZ1618- 2.100 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hibe ve kira desteği için 8 Ocak son tarih!

Pandemiden olumsuz etkilenen esnafa 2021 yılının ocak, şubat ve mart aylarında üç ay verilecek hibe ve kira desteğine başvurular bu hafta sona eriyor. Bu desteklere başvuru için son tarih ise […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN