PepsiCo içecek markalarına ödül yağdı

KOBİ Postası

Kalekim, 1973 yılından beri yayımda olan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu Yapı Kataloğu çatısı altında, 26.kez hayat bulan “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde “Bi’Boya Fresh Comfort” ürünü ile Fikir kategorisinde Tüzel Fikir Ödülü’ne ve Biboya.com.tr Lansman Kampanyası” ile Pazarlama kategorisinde En İyi Tanıtım Projesi Ödülü’ne layık görüldü.

Yapıda İnovatif Ürün, Fikir ve Pazarlama olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde ödül kazanan Kalekim yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

“Bi’Boya ile yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyoruz”

Yapı sektörüne hizmet veren tüm markalar için Altın Çekül ödüllerinin her zaman belirleyici bir basamak ve prestij kaynağı olduğunu belirten Kalekim Pazarlama Direktörü Tuba Özdemir Hesse “Kalekim olarak, 47 yıllık birikim ve tecrübemiz ile yapı sektörünün gelişim yolculuğunda her zaman öncü roller üstlendik. En iyiyi sunma hedefiyle çıktığımız bu yolda bugün de yenilikçi ve dinamik boya markamız Bi’Boya ile yaşam alanlarını renklendirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bi’Boya’nın ortaya koyduğu başarının bu kez de sektörümüzün vazgeçilmez baş ucu kaynağı Yapı Kataloğu tarafından ödüllendirilmesi ise, bu yolda bizlere güç katıyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Begüm Arş Türk, Logo Grup Pazarlama Başkanı (CMO) oldu

Logo Yazılım Türkiye Pazarlama ve Sadakat Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Begüm Arş Türk, Logo Grup bünyesinde 1 Aralık 2020 itibarıyla oluşturulan Logo Grup Pazarlama Başkanı (CMO) rolüne atandı. Logo […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN