ÜRETEN KADINLAR KULÜBÜ ARALIK AYI ATÖLYELERİ BAŞLADI

KOBİ Postası

Next Level Üreten Kadınlar Kulübü aralıksız sürdürdüğü online sanat atölyelerine Aralık ayı atölyeleri ile devam ediyor. Üreten Kadınlar, haftalık atölyelerde bu ay dekoratif mumluk, yeni yıl fotoğraf çerçevesi, lavantalı şans keseleri ve taş boyama atölyeleri ile buluşacak…

JLL Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın en seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM’nin kadınları hobi atölyeleri ile buluşturduğu online eğitimler, her geçen gün büyüyen katılımla devam ediyor.

Pandemi döneminin olumsuz etkilerini en aza indirmeyi, kadınlara yeni uğraşlar ve hobiler kazandırmayı hedefleyen atölye çalışmaları Aralık ayında da renkli atölyeler ile katılımcılarla buluşuyor.

Yaklaşan yılbaşı nedeniyle yeni yıl konsepti işlenen atölyelerde ilk hafta taş boyama ile başlayacak eğitimler, ikinci hafta yeni yıl şans keseleri ve üçüncü hafta ahşap yılbaşı çerçevesi ile devam edecek; ardından yılbaşı sofralarını süsleyecek dekoratif mumluk yapımı ile son bulacak.

Uzman eğitmenler tarafından alışveriş merkezinde çekilen eğitim videoları binlerce kadına ulaşırken; yine her hafta olduğu gibi nextlevelavm instagram hesabından yapılacak başvurular arasından yapılan çekilişle her atölye için şanslı 10 kadına atölye malzemeleri de AVM tarafından hediye edilecek.

Eylül ayı itibariyle başlayan ve cam boyamadan ahşap boyamaya, amigurumiden keçe yapımına; takı tasarımından makromeye kadar şimdiye dek 12 eğitimin gerçekleştiği atölyelerde 120 kadına da atölye malzemeleri hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TP Vision 2020’de TV ve Sound Ürünleriyle Tüm Avrupa Pazarlarında Rekor Kırdı

Philips TV & Sound’ın Avrupa’daki marka lisans ortağı TP Vision, şirketin 2020 yılında yüksek performanslı TV serisi, yeni çıkardığı ses ürünlerinin satışı, medyada yer alışı ve kullanıcı dönüşleri açısından olağanüstü bir yıl geçirdiğini açıkladı. […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN