Mehmet Yağız “cNed” İpek Red Bull ailesine katıldı

KOBİ Postası

Türkiye’yi uluslararası espor arenasında en başarılı şekilde temsil eden Mehmet Yağız “cNed” İpek, Red Bull ailesinin yeni üyesi oldu. 2020 yılında düzenlenen Valorant turnuvalarına damgasını vuran esporun genç yıldızı mücadelesine artık Red Bull sporcusu olarak devam edecek.

Espor arenasında Türkiye’nin en başarılı isimlerinden Mehmet Yağız “cNed” İpek Red Bull ailesinin üyelerinden birisi oldu. Esporda profesyonel arenaya 2020 yılında ‘Merhaba’ diyen genç esporcu, sene içinde katıldığı turnuvalara da damgasını vurdu. Katıldığı son 5 turnuvasının ikisinde birinci sırayı elde eden Mehmet Yağız “cNed” İpek, Valorant arenasının en önemli turnuvası olan ve 3-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek Valorant First Strike Avrupa Finalleri’nde takımı TEAM nolpenki ile şampiyonluk arayacak.

“Yolculuğa yanımda güçlü bir yol arkadaşı ile çıktığımı biliyorum”

Red Bull sporcusu olmasını değerlendiren Mehmet Yağız “cNed” İpek ‘’ Çok fazla kelime bulamasam da böyle bir şerefe layık görülmek hayatımdaki en büyük skordu. Farklı bir yolculuğa yanımda çok güçlü bir yol arkadaşı ile çıktığımı biliyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Applydu ile Kinder Joy Oyuncakları Dijital Dünya'ya Taşındı...

Kinder Joy, keşfetmenin ve hayal gücünün eğlenceli dünyasında “Oyuncakları Dijitale Taşıdığı” yeni uygulaması APPLAYDU’yu tanıttı… APPLAYDU Uygulaması, ebeveynlerin ve çocukların birlikte oynayıp keşfederek kaliteli zaman geçirebilecekleri ücretsiz bir oyun deneyimi […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN