Yeniye Hazır mıyız?

KOBİ Postası

Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına Covid-19 salgını ve yaşanan süreç iş hayatında da köklü değişimlere sebep olurken gelecekle ilgili de pek çok bilinmezlik içeriyor.

Bu sebeple harekete geçen YenidenBiz Derneği; Ipsos ve McKinsey’nin de katkılarıyla “Pandemi sonrası Yeni Çalışma Modelleri” adlı geniş kapsamlı bir araştırmaya imza attı.

İş hayatına ara vermiş kadınları iş arayış süreçlerinde destekleyerek kamuoyunda farkındalık yaratmayı ve kadın istihdamına katkıda bulunmayı hedefleyen YenidenBiz Derneği; 91 büyük ölçekli firmanın CEO, genel müdür ve üst düzey yöneticileri ile gerçekleştirilen ve bu alanda şu ana dek yapılan en geniş ve kapsamlı çalışma olan bu araştırma ile iş hayatının pandemi sonrası geleceğine ışık tutmayı amaçlıyor.

Hem araştırma sonuçlarını hem de iş hayatının saygın isimlerinin konuyla ilgili görüşlerini dinlemek isteyenler 2-3 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan “Yeniye Hazır mıyız?” zirvesine kayıt yaptırabilirler.

Kayıt için: 

http://etkinlik.yenidenbiz.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BİNLERCE YILLIK TARİHİN KALBİNDE YER ALAN JW MARRIOTT ISTANBUL BOSPHORUS 1. YAŞINI KUTLUYOR

İstanbul’un ilk JW Marriott Oteli olma özelliğini taşıyan JW Marriott Istanbul Bosphorus, Tarihi Yarımadaya kucak açan Boğaz manzarasıyla misafirlerini ağırladığı ilk senesini doldurdu. 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN