İstanbul Marketing Awards 2020 Başvuruları 30 Kasım’a Kadar Uzatıldı!

KOBİ Postası

Türk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen prestijli pazarlama ödülleri İstanbul Marketing Awards 2020 için başvurular ajanslardan gelen yoğun talep sonrası 30 Kasım’a kadar uzadı!

Yarışma başvuruları www.istanbulmarketingawards.com üzerinden 30 Kasım’a kadar gerçekleşiyor. Başvurular markalar, ajanslar ve danışmanlar tarafından sisteme gerekli bilgi ve materyallerin yüklenmesi ile gerçekleşiyor.

Ödüller Mention, GOLD ve STARS olarak üç tipte veriliyor.

STARS Ödülleri kategori bağımsız şekilde jürinin oy birliği ile seçilecek olan en iyi 3 projeye verilir.

GOLD Ödülleri İstanbul Marketing Awards başvuruları arasından kategori bazında en beğenilen ve ödül almaya hak kazanan işlere verilir.

Mention, GOLD almaya hak kazanamasa da jüri tarafından değerli bulunmuş seçili sayıda projenin bülten ve yazılı mecralarda anılmasıdır.

Ödül başvuruları tamamlandığında İstanbul Marketing Awards 2020’nin seçkin jürisi tarafından her bir proje değerlendirecek ve kısa liste açıklanacak. Kısa liste ardından yeni bir jüri toplantısı gerçekleşiyor ve finalist projeler 7 Aralık’ta açıklanacak.

İstanbul Marketing Awards 2020’nin ilgi çeken başvuru kategorileri arasında; toplumsal cinsiyet eşitliği iletişimi, sürdürülebilirlik iletişimi, dijitalde marka iletişimi, ambalaj tasarımı, yeni kategori oluşturma gibi farklı kategoriler mevcut. Kazananlar ise 15 Aralık’taki ödül töreninde duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türk şirketleri COVID-19 sürecinde zamanında ödemeye daha fazla özen gösterdi

CRIF ve Dun & Bradstreet işbirliği kapsamında 37 ülkenin katılımı ile hazırlanan “Global Payment Study 2020 COVID-19 Dönemi” özel rapora göre, Türkiye yüzde 56,3 zamanında ödeme performansı oranıyla Avrupa ortalamasının […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN