“Covid-19 Sürecinde Eğitimde Dönüşüm için Zorluklar ve Fırsatlar” Webinar Dizisi Başlıyor

KOBİ Postası

TÜSİAD, Covid-19 salgın sürecinin eğitim üzerindeki etkilerini ve salgının getirdiği dönüşümle beraber ortaya çıkan zorlukları ve fırsatları “Covid-19 Sürecinde Eğitimde Dönüşüm için Zorluklar ve Fırsatlar” başlıklı webinar dizisi ile ele alacak. Dizinin ilk etkinliği, 27 Kasım Cuma, saat 14:00’te gerçekleşecek.

Salgınla geçiş yaptığımız “yeni normal”de eğitimin tüm bileşenleri üzerindeki etkilerinin eğitim alanında çalışmalar yürüten paydaş kurumlardan uzman katılımcılarla birlikte değerlendirileceği toplantının açılış konuşmasını, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası Başkanı Nüket Küçükel yapacak.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, TÜSİAD Eğitim Çalışma Grubu Başkanı Gamze Dinçkök Yücaoğlu’nun moderatörlüğünde ilerleyecek oturum ile devam edecek. Oturumda,  AÇEV Erken Çocukluk Eğitimi Özel Projeler Direktörü Duygu Yaşar “Çocuk ve Ebeveyn Açısından Uzaktan Öğrenmeye Geçiş”, ÖRAV Eğitim Direktörü Arzu Atasoy “Öğretmenlerin Uzaktan Eğitim Sürecine Uyumu” ve ERG Eğitim Gözlemevi Koordinatörü Burcu Meltem Arık “Uzaktan Eğitime Erişimde Zorluklar ve Fırsatlar” başlıkları altında görüşlerini paylaşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kentsel dönüşüme 60,5 milyar lira harcandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında kira yardımı, hibe, faiz desteği, proje yardımı ve kamulaştırma için 60,5 milyar liralık kaynak kullandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, büyük kısmı 2012’den […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN